Догляд

Карбоксітерапія: молодість за 40 хвилин

Коли в очах втома, а під очима темні кола, є швидкий варіант, як відновити себе та мати свіже лице. Косметологи радять в такому випадку - без'інєкційну карабоксітерапію.

Як працює СО2?

Суть карбоксітерапіі – у впровадженні в глибокі шари шкіри молекулярного вуглекислого газу CO2. Для організму раптова експансія вуглекислоти – міні-стрес, у відповідь на який кровоносна система починає працювати в прискореному ритмі: розширюються судини, збільшується приплив артеріальної крові, стимулюються обмінні і регенераційні процеси. Курс карбоксотерапіі – метод боротьби з віковими змінами, вихід при появі купероза (СО2 зміцнює судини і зменшує судинні зірочки), розширених порах і акне, гематомах і набряках. Завдяки властивості розщеплювати жири і стимулювати метаболізм, карбоксітерапія коригує подвійне підборіддя, зменшує прояви целюліту, стирає розтяжки, покращує еластичність шкіри.

Спершу обличчя ретельно очищують, потім рівномірним шаром спеціальним пензликом наносять гель, зверху щільно покривають маскою-активатором. Паралельно косметолог проводить точковий, лімфодренажний експрес-масаж обличчя. Молекулярний СО2 починає утворюватися саме при змішуванні компонентів гелю і гранул маски. Відчуття при цьому схоже на легку пульсацію, як ніби бульбашки газу з мінералки спливають і лопаються на поверхні. Сорок хвилин спокою і приємного усвідомлення – в цей час шкіра оздоровлюється і омолоджується.

Що важливо знати про карбоксітерапію:

  • Не має сезонних обмежень
  • Підходить для будь-якого типу і стану шкіри
  • Ефективна для омолодження обличчя і тіла
  • Ідеальна процедура «для виходу в світ» (за 3 години до нанесення макіяжу)
  • SOS-процедура після довго перебування на сонці

Рекомендований курс – 4-10 процедур з інтервалами 1-2 рази в тиждень.

Де пройти:

https://estetmed.com.ua/