Догляд

L’ORÉAL презентував пристрій для персоналізованого догляду за шкірою і макіяжу

PERSO – це перший в світі інноваційний пристрій «3-в-1» для догляду за шкірою і макіяжу в домашніх умовах. Інтелектуальна система, побудована на основі AI-технології, оперативно створює персоналізовані формули косметичних засобів: крему для обличчя, тональної основи та помади, аналізуючи в режимі реального часу стан шкіри, ступінь забруднення повітря та інше.

Елегантний пристрій, майже 17 см заввишки і вагою приблизно у пів кілограма, було розроблено інноваційно-технологічним інкубатором L’Oréal. Він дозволяє за чотири нескладних кроки створити формулу косметичного продукту для догляду за шкірою та макіяжу. Він навіть здатний з часом оптимізувати та підвищувати ступінь персоналізації.

Як працює інтелектуальна система на прикладі засобу для догляду за шкірою.

Застосовуючи запатентований механізм системи картриджів, Perso створює індивідуальну формулу для догляду за шкірою за чотири кроки:

Аналіз особистих властивостей шкіри: користувач відкриває мобільний додаток Perso й робить фотографію за допомогою камери смартфона. Застосовуючи оригінальну технологію ModiFace від L’Oréal, додаток аналізує загальний стан шкіри користувача — зокрема, наявність глибоких і мімічних зморшок, пігметних плям і помітність пор.

Оцінка стану довкілля: використовуючи дані геолокації від Breezometer, Perso оцінює екологічні умови місцевості, які можуть впливати на стан шкіри користувача, зокрема, погоду, температуру, вологість і забруднення повітря, показники УФ-випромінення.

Індивідуальні вподобання: після цього користувач вносить в додаток Perso дані про особливості своєї шкіри, наприклад, наявність мімічних зморшок, пігментації, розмірі пор, тьмяність чи зниження тонусу шкіри. Користувач також може внести інформацію про власні вподобання з точки зору текстури і рівня зволоження для подальшої кастомізації унікальної формули крему чи  сироватки.

Створення формули та отримання споживачем готового продукту: вся вказана інформація стає основою для створення персоналізованої суміші високоефективного засобу для догляду за шкірою, яка видається ідеально відміряною разовою порцією через дозатор у верхній частині пристрою для легкого стерильного нанесення. 

Технологія Perso ґрунтується на багаторічному досвіді L’Oréal як експерта в галузі інноваційних персоналізованих рішень. Компанія розробляє свій «розумний» продукт із дотриманням недоторканості конфіденційних даних споживача та забезпеченням прозорих механізмів контролю.

Запуск пристрою Perso на ринку відбудеться у 2021 році в межах партнерства з одним із брендів L’Oréal, який посідає місце лідера у галузі засобів догляду за шкірою.