Рекомендації

Yves Rocher: філософія любові

У 2019-му компанія Yves Rocher святкує 60-річний ювілей. Згадуємо шість постулатів філософії бренда, які визначили й продовжують формувати вектор розвитку компанії на десятиліття.

Пристрасть до рослин

Появі косметики Yves Rocher у 1959 році передувало створення Івом Роше мазі на основі витяжки лікарських рослин. Вона виявилася такою ефективною, що зародила в її творцеві безмежну віру в силу рослин. Пізніше на основі пшінки весняної пан Роше створив свій перший крем.

Нині у виробництві косметики Yves Rocher використовуються культивовані або одомашнені рослини, але не дикі. На батьківщині засновника бренда, в Ла-Гасії, з 1975 року відкрито ботанічний сад, який і дотепер слугує лабораторією просто неба. Тут зібрано понад 1500 видів рослин, деякі з них надзвичайно рідкісні.

Любов до природи

Головне у філософії компанії — це «зелена» формула всіх продуктів. Рослини — основний компонент косметики та парфумерії. Кожна формула тестується відповідно до її здатності до біорозкладання. А ще Фонд Yves Rocher взяв на себе зобов’язання висадити 100 мільйонів дерев до кінця 2020 року. До слова, купуючи концентрований гель для душу, ви долучаєтеся до озеленення планети, адже кожна одиниця продукту дорівнює одному новому дереву.

Повага до тварин

Компанія припинила тестувати свою продукцію на тваринах ще у 1989-му — тобто за 15 років до того, як європейським законодавством було закріплено цю заборону. Завдяки цій  ініціативі бренд Yves Rocher у 1992 році отримав медаль від Французького агентства із захисту тварин.

Скорочення пластику

2006 року Yves Rocher відмовився від використання пластикових пакетів, замінивши їх на багаторазові господарські сумки. Як наслідок — щорічна економія пластику склала 200 тонн. Нині 87 % пляшок і баночок зроблено з переробленого пластику, а це економія 330 метричних тонн цього матеріалу в 2017 році!

2017 року бренд випустив революційні продукти — концентровані шампуні й гелі для душу. Результат вражає: з того часу зекономлено 29 тонн пластику: на 50 % менше використано для пакування гелю для душу, на 39% — для шампуню.

Пошана до жінки

Протягом усіх років свого існування компанія Yves Rocher жодного разу не наймала  знаменитостей для своїх рекламних кампаній. Кошти, зекономлені на зіркових гонорарах, йдуть на наукові дослідження. За шість десятиліть таких досліджень було здійснено майже 5 тисяч.

Відданість екології

Уся електроенергія, що використовується на виробництві Yves Rocher, походить з відновлюваних джерел — вітру, води, сонця. До того ж з 2008 року споживання води на фабриках знизилося на 17 %.

Бренд переймається викидами СО2. У тюбиках помад, наприклад, зовсім немає металу, який використовують інші бренди, щоб надати преміального вигляду продукту. Метал збільшує вагу, а це означає, що під час транспортування в атмосферу викидається більше СО2. Yves Rocher відмовився від преміальності опаковання на користь дбайливого ставлення до довкілля.