Догляд

Три процедури молодості, які варто зробити в Швейцарії: поради експерта

Лариса де Олівейра, експерт у сфері медичного туризму в Швейцарії, розповідає про те, які ефективні процедури варто пройти і жінкам, і чоловікам, щоб подовжити молодість.

ULTERA. Лідирує серед процедур апаратної косметології, адже допомагає підтягнути овал обличчя, підняти брови, розгладити шкіру на шиї, в зоні декольте, прибрати гусячі лапки. Коли я робила першу процедуру ULTERA, то мало вірила в неймовірний результат, про який стверджувала рекламна брошура. Через пару місяців моя подруга, побачивши мене, здивувалася: «Ти так гарно виглядаєш, так помолодшала!». Саме тоді я вирішила, що мушу поділитися своїм досвідом з вами.

ULTERA використовує ультразвук для підтяжки глибоких тканин, вона точково направляє імпульси в глибинні шари шкіри — від 1,5 до 4,5 мм, і стимулює вироблення колагену. При цьому вона не пошкоджує поверхневі шари шкіри. До речі, саме на глибині 4,5 мм працюють пластичні хірурги, виконуючи хірургічний СМАС-ліфтинг.

Перші результати з’являються відразу після сеансу, але поступово, протягом декількох місяців — необхідного часу для синтезу нового колагену, — ви спостерігатимете, як зникають зморшки й підтягується овал обличчя. ULTERA залишається найефективнішою, проте дорогою процедурою. Однак, є ціла низка дешевших і дуже ефективних методик.

Мікронідлінг Sekret 3. Унікальні можливості фракційної мікроголкової мезотерапії в поєднанні з монополярними радіочастотами вражають своїми результатами. Цей метод особливо ефективний в зоні декольте чи якщо є розтяжки, а також збільшені пори, розацеа, хлоазма. Використовуючи тампонний метод, стерильний наконечник проколює верхній шар шкіри через рівні проміжки часу й викликає мікроруйнування епідермісу. Це запускає механізми зцілення організму і, зрештою, стимулює вироблення колагену, еластину та гіалуронової кислоти, забезпечуючи регенерацію шкіри зсередини.

Плазмоліфтинг (PRP) — це процедура на основі плазми крові самого пацієнта. Перед сеансом проводять забір крові, яка відразу ж центрифугується для вилучення плазми й негайно вводиться під шкіру. Вміщені в плазмі стовбурові клітини поліпшують якість шкіри, стимулюють вироблення колагену й еластину, зменшують зморшки й темні кола. Зрештою, обличчя виглядає свіжішим, шкіра — однотонною, зменшуються зморшки, ремоделюється контур обличчя. Також ця процедура чудово підходить для усунення темних кіл під очима. Плазмоліфтинг рекомендується не лише для зони обличчя, а й тіла, він також довів свою ефективність у зростанні й зміцненні волосяних фолікулів.
до та після процедури

Ви ще не визначилися, як вибрати найбільш оптимальну й відповідну для вас процедуру? Наші лікарі допоможуть вам у цьому.

Лариса де Олівейра,
директор і власниця компаній Elite Tour, Elite Concierge
Chemin des Croix Rouges 2,
1007 Lausanne
Тел .: +41 21 320 16 90
WhatsApp: +41 78 803 25 28
E-mail: Info@elitemedtour.ch
www.elitemedtour.ch