Догляд

Beаuty-гаджети: краса у кишені

Коли beаuty-сфера тісно взаємодіє з технологіями, виходять насправді вражаючі результати. Пропонуємо огляд проривних девайсів, які можуть стати доповненням чи альтернативою салонним процедурам.

І окуляри, і маска

Spectralite eyecare pro led | Світлодіодні окуляри для очей

свістлодіодні окуляри для очей

Цікава та ефективна альтернатива кремам і сироваткам, що доглядають за зоною навколо очей – пристрій Spectralite eyecare pro led. Цю маску у вигляді окулярів розробив відомий нью-йоркський  дерматолог Денніс Гросс. Вона складається з 72 Led-ламп із широким спектром хвиль і променів. Світлові індикатори занурюються у шари шкіри на різних рівнях, стимулюють кровообіг і регенераційні процеси, допомагають боротися з ознаками старіння. Серед косметичних змін, які доктор Грос обіцяє за два тижні регулярного використання: зменшення кількості «гусячих лапок» та інших дрібних зморщок, вирівнювання тону шкіри, чудовий загальний вигляд: очі сяють, наче після відпочинку.  У пристрій вбудовано таймер, який самостійно вимикається за три хвилини, що триває процедура. Між іншим, вигляд у таких окулярах досить стильний, можна поєднувати косметичну процедуру з прогулянками та спілкуванням.

Де замовити:
Ціна: 4000 грн

Принтер для нігтів

O’2Nails: Mobile nail printer | Міні-принтер для манікюру та нейл-арту

Міні-принтер для манікюру та нейл-арту

Сорок секунд для дизайну одного нігтя – приємний результат, коли час дорожчий за золото. Така швидкість у рази перевищує можливості найспритнішого майстра манікюру. До того ж єдиним обмежувачем для візерунків буде хіба що ваша фантазія. Надрукувати на нігтях фото улюбленого кота або картину відомого художника з 3D-друком вельми просто. Портативний принтер містить картридж, якого вистачить на обробку 500 нігтів. Для запуску пристрою необхідно завантажити однойменний мобільний додаток для IOS або Android, вибрати будь-яку картинку з галереї смартфона (хоч останнє фото з камери) і отримати на нігтях максимально деталізоване зображення, здатне протриматися на нігтях до 30 діб. Фарба для нанесення малюнків виготовлена на натуральній основі, не викликає подразнення та алергії, а картридж легко замінюється на новий.

Де замовити: 
Ціна: 22 948 грн

Салон у долоні

UFO Foreo | Смарт-маска для обличчя

світлодіодна маска для обличчя

Крихітна літальна тарілка в кишені – це цілий комплекс процедур з догляду за шкірою: від кріо- й термотерапії до Led- і трансдермального ультразвукового впливу. Гаджет запрограмовано для ранкових і вечірніх процедур: індивідуальна програма догляду за шкірою завантажується у смартфон, який активує обраний режим роботи старт-маски. У девайс завантажується диск з тканинною маскою для зволоження й омолодження шкіри, яка за допомогою T-sonic пульсації та Led-світла віддає обличчю свої активні інгредієнти. Далі треба лише масажувати старт-маскою обличчя і слухати підказки голосу з пристрою.

Де замовити:
Ціна: 4000–6000 грн

Розкатати губки

GloPRO lip edition | Ролик для збільшення губ

Beаuty-гаджети: краса у кишені

Качині губки не виходять з моди. Генеральний директор Beauty Bioscience Джеймі О’Баніон запропонував прихильницям duck lips роликовий масажер, який збільшує губи не гірше за ін’єкції гіалуронової кислоти. Запатентована технологія GloPRO стимулює кровообіг і регенераційні процеси в шкірі губ, допомагає досягти ефекту мікроомолодження цієї зони та суттєво збільшити об’єм. Пристрій дає змогу контролювати процес збільшення губ: масажуємо – вони збільшуються, не масажуємо – ні.

Де замовити:
Ціна: 979 грн