Догляд

Нові колекції ARTISTRY для догляду за шкірою і макіяжу

Бренд ARTISTRY на спеціальному івенті в Києві презентував дві нові колекції косметичних засобів — декоративну косметику ARTISTRY STUDIO Bangkok Edition і персоналізовані маски для шкіри обличчя Artistry Signature Select.

Колекція персоналізованих масок від Artistry Signature Select™ забезпечить якісний базовий догляд, а нова лімітована серія декоративної косметики ARTISTRY STUDIO™ Bangkok Edition допоможе підкреслити природню красу завдяки своїм акцентним продуктам.

Макіяж: ARTISTRY STUDIO™ Bangkok Edition

ARTISTRY STUDIO на цей раз надихається Бангкоком та представляє засоби для макіяжу, які втілюють барви, блиск і сяйво найбільш відвідуваного міста на Землі.

Різнобарвні ринки, золоті храми, тайські екзотичні страви, футуристична мода, нічні вечірки та яскраві квіти – все це надихнуло експертів ARTISTRY на створення спокусливих текстур та кольорів.

«З Нью-Йорка до Парижа, а звідти в Бангкок – для бренду ARTISTRY STUDIO немає нічого неможливого. Третя колекція – тому підтвердження: модна багатофункціональна косметика втілює характер Таїланду, який відкривається мандрівникам», – коментує Келлі Темплтон, віцепрезидент напрямку Global Beauty бренда ARTISTRY, Amway.

В новій колекції представлені шість продуктів: туш-праймер для вій, мультифункціональна палітра для макіяжу, матова помада-олівець для губ 2-в-1 у п’яти відтінках, підводка-каял для очей у двох відтінках, мерехтливі кремові тіні для повік у трьох відтінках, мерехтливий гель для обличчя та тіла.

Дизайн косметики й упаковки колекції ARTISTRY STUDIO Bangkok Edition ексклюзивно розроблений сестрами-художницями Нултонг і Паттридою Прасангтонгами. Їхні сміливі яскраві ілюстрації втілюють ритм й енергію Бангкоку. Арт-дует двох сестер створив це графічне оформлення, аби передати дух щасливих та вірних собі жінок.

Догляд: Artistry Signature Select

ARTISTRY розширює можливості персонального догляду з новими масками Artistry Signature Select, збагаченими натуральними екстрактами NUTRILITE™.

Нова колекція масок Artistry Signature Select – це п’ять формул, розроблених для всіх типів шкіри, що можна комбінувати між собою для максимально комплексного догляду під час єдиної процедури.

Кожна формула збагачена цінними фітонутрієнтами – натуральними екстрактами гранату, чорної смородини, цитрусових, білого насіння чіа, екстракту зеленого чаю. А експерти по догляду за шкірою ARTISTRY розробили бездоганні кольори, текстури та аромати, що перетворять базові щоденні процедури на справжні моменти задоволення.

«Персоналізовані маски Artistry Signature Select – це дещо більше, ніж просто догляд за шкірою, це насамперед якісне піклування про себе без потреби витрачати багато часу на процедури, – зазначає Келлі Темплтон. – До того ж, основні компоненти масок вирощені на наших власних фермах NUTRILITE, що робить їх склад максимально корисним».

Ви можете створити понад 25 комбінацій під власні потреби за допомогою п’яти неперевершених масок: зволожувальної, освітлювальної, очищувальної, відлущувальної та маски для підтягнення.

Кожна з масок задовольняє конкретні потреби шкіри обличчя. Наприклад, наявність жирної T-зони, сухості в зоні щік або втрата еластичності навколо щелепної лінії та інші недоліки.  Нанесіть маску повністю на все обличчя чи на відповідну зону, зачекайте 7 хвилин та змийте теплою водою.

Про бренд ARTISTRY™

Бренд ARTISTRY був заснований у 1958 році сімейною парою. Асортимент Artistry™ складається з доглядової та декоративної косметики, холістичних рішень на основі природних компонентів, доведених до бездоганності наукою та персоналізованих під індивідуальні потреби кожної жінки. Ексклюзивні рецептури втілюють в собі міжнародні дослідження, розвиток та гарантію якості, які забезпечують понад 900 вчених та міжнародних дерматологів провідних університетів. Бренд пройшов випробування на понад 32 тисяч обличь по всьому світу, щоб отримати ефективну косметику, яка враховує унікальні потреби кожної жінки.

Продукція ARTISTRY™ продається через незалежних підприємців Amway в більш ніж 50 країнах світу.