Книжки

6 цікавих і корисних книжок

Попри актуальність електронних книг (або й смартфонів як таких), стара добра паперова книжка не здає своїх позицій. Адже це так приємно: розгорнути хрусткі сторінки й поринути в інший світ!.. Йдучи назустріч романтикам та іншим «книжковим хробакам», видавництва щомісяця видають на-гора купу цікавих новинок. То що там із новенького?

«Дружина мого чоловіка»

Джейн Коррі
Нора-Друк

Джейн Коррі

Ще один психологічний трилер, але вже на британському підґрунті. Він, безперечно, знайде своїх читачів серед тих, хто любить сімейні драми. І, напевно, юристів, або ж ширше — тих, хто цікавиться функціонуванням західних судових систем. Річ у тім, що авторка, Джейн Коррі, протягом трьох років викладала письменницьку майстерність (!) у чоловічій колонії суворого режиму. І, власне, саме цей, цікавий і часом моторошний досвід надихнув її на написання книжки.

«Екзофонія»

Галина Петросаняк
Discursus

Галина Петросаняк

Поетична збірка — досить-таки рідкісний формат для сьогодення. Однак вишукана й естетська поезія має бути винятком. Географія збірки різноманітна: Львів і Париж, Франківськ і Відень, Коломия і Прага… Так само, як і її тематика: сталість і рух, війна й мир, слово й мовчання. Окрім того, книжка поліфонічна: голос ліричного героя перегукується з безліччю інших голосів, радісних і сумних. Найгучнішим же є голос Бога. До речі, збірка рекомендована Тарасом Прохаськом, а це багато важить.

«Вальс гормонів – 2»

Наталія Зубарєва
BookChef

Наталія Зубарєва

Ця книжка — довгоочікуване продовження твору відомого лікаря-ендокринолога, що вже вийшов у видавництві раніше. Новий «Вальс» дає відповіді на найбільш важливі питання, пов’язані з гормональним дисбалансом (а це проблема актуальна, незалежно від віку, особливо для жінок), а також допомагає знайти шляхи їх вирішення. Книжка позиціонується як унікальна енциклопедія здоров’я, must-read для кожного, хто дбає про себе й цікавиться тим, як він влаштований.

«Хітмейкери. Наука популярності та змагання за увагу»

Дерек Томпсон
Yakaboo Publishing

Дерек Томпсон

Ми звикли вживати слово «хіт» як щось, що ілюструє світ музики або інший культурний продукт, однак насправді це поняття є значно ширшим — так, «хітовими» є і Дональд Трамп, і Айзек Азімов. Книжка пропонує розібрати механізм формування популярності фактично на гвинтики — до найдрібніших деталей. І зрозуміти, як досягати якщо не її самої (популярність же потрібна не всім), то найбажанішого й найдефіцитнішого ресурсу сьогодення — людської уваги

«100 бесід із психологом»

Олександр Бондаренко, Тетяна Петкова
Видавничий дім «Iн Юре»

Олександр Бондаренко Тетяна Петкова

Це видання — унікальний формат психотерапевтичних бесід. Книжка-інтерв’ю доктора психологічних наук, професора О. Бондаренка й журналістки Т. Петкової є своєрідним сеансом терапії. Читач отримає кваліфіковані відповіді на животрепетні питання, які хвилюють кожного: як подолати любовну залежність; що таке зрада, як до неї правильно ставитися і чи можна її уникнути; що треба знати про повторні шлюби; як упоратися з образами, які отруюють настрій і псують здоров’я; як розпрощатися з комплексами й страхами. Хочете зрозуміти, як влаштоване життя і як змусити все, що в ньому відбувається, працювати на себе, а головне — як жити вільно, спокійно, щасливо? Відповіді віднайдете у цьому чудовому посібнику.

Англомовний путівник Києвом і містами області від Made in Ukraine

Юлія Савостіна, Арсеній Фінберг
Самiт-книга

Юлія Савостіна Арсеній Фінберг

Kyiv & Region Travel Guide — друге видання із серії від команди Made in Ukraine. Як і попередній путівник Україною, він — англомовний, у кишеньковому варіанті й написаний у співавторстві з громадським активістом і засновником проекту «Цікавий Київ» Арсенієм Фінбергом. У розділі про Київ — історичні пам’ятки, найвідоміші райони міста, гід місцями Революції Гідності та муралами столиці, а також рекомендації щодо музеїв, галерей, концертів, ресторанів, готелів і шопінгу. Розділ про Київську область включає гід містами Переяслав-Хмельницький, Обухів, Фастів, Вишгород і навіть Чорнобиль. Kyiv & Region Travel Guide містить всю необхідну туристу інформацію: телефони міських служб, дані про служби таксі, оренду велосипедів і автомобілів, карту метрополітену тощо. Перелік ресторанів, барів і кав’ярень був складений разом з представниками ресторанної премії «Сіль», а лист готелів і хостелів — щоб турист зміг знайти житло на будь-який бюджет.