Ексклюзивне османське меню в готелі Hilton Kyiv

В межах днів турецької культури, що тривають в Києві, з 28 по 31 жовтня в ресторані Park Kitchen готелю Hilton Kyiv можна не тільки ближче познайомитися зі стравами турецької кухні, а й досхочу поласувати наїдками, які полюбляли ще султани.

Талановиті кулінари — шеф Алі Осак зі стамбульського Hilton Istanbul Bosphorus, шеф-кухар Hilton Kyiv Шота Годердзішвілі та шеф Текін Полат створили спеціальне османське меню, яке доступне під ланчів і вечер. Ми відвідали гастрономічну презентацію в компанії надзвичайного і повноважного посла Республіки Туреччина в Україні пана Ягмура Ахмета Гюльдере, представників посольства, журналістів і високоповажних гостей і радимо, чим особливо варто посмакувати.

Османське меню включає тринадцять страв: сім закусок, чотири основні страви й два десерти. Серед зірок закусок — божественний хумус з бастурмою і пітою на грилі, салат рокка зі свіжої руколи, томатами чері, оливками-гриль і гранатовим соусом, а також османський суп із сочевиці на курячому бульйоні.

тррадиційне османське меню

Ліворуч: османський салат з козячим сиром, овочами й гранатовою мелясою. Праворуч: салат рокка зі свіжої руколи, томатами чері, оливками-гриль і гранатовим соусом

Пропозиція основних страв — це м’ясо: курка, яловичина, баранина. Нам особливо смакували адана-кебаб — котлетки з баранини та яловичини з томатами, зеленню і пряним йогуртом і м’ясна кофта — смажений яловичий фарш з цибулею, перцем-гриль і томатним булгуром.

Навіть ті, хто не дуже полюбляють десерти, не могли не оцінити трилече — особливе тістечко з трьох видів молока, яке колись так полюбилося османам, що стало національною стравою Туреччини.