Концерти

Класичні концерти лютого 2020 у Києві

Серед нинішнього суспільства, сфокусованому на новітніх технологіях, соціальних мережах, хайпі та фоловерах, мистецтво класичної музики посідає далеко не перше місце. Проте незважаючи на те, що в сучасну епоху продукується більше музики, ніж будь-коли раніше, класику так само слухають, а багато митців продовжують черпати натхнення саме в класичних творах.

Науково доведено, що прослуховування класичної музики може бути відмінним засобом для зняття стресу, не говорячи вже й про гру. Також вона сприяє розвитку інтелекту, підвищенню креативності та впевненості в собі. Тому якщо ви досі не надавали перевагу цьому виду музики, добре подумайте про те, щоб придбати нову корисну звичку і час від часу слухати класику. Ну а адептам нічого пояснювати не треба.

Тому склали невеличкий перелік подій, на які можна сходити у лютому.

Музичний вечір в стилі хьюге

Коли: 2 лютого 2020, 19:00
Де: кірха святої Катерини, вул. Лютеранська, 22
Вартість: 250-350 грн

Незабутню теплу атмосферу лютневого зимового вечора вам подарує концерт за участі артистів зі США – Джефрі Палмера (контратенор) та Ірени Портенко (фортепіано). Вони зіграють затишну програму в стилі хьюге, яка вже була представлена артистами на фестивалі «Музика в Альпах» в Австрії та під час виступу в Нью-Йорку.

Класичні твори в оригінальній обробці, неповторна акустика й атмосфера кірхи принесуть справжнє задоволення й відчуття спокою. В програмі: музика Дебюссі, Шумана, Шуберта, Барбера, Генделя та інших світових класиків.

Виступ Флоріана Файльмайра

Коли: 3 лютого 2020, 19:00
Де: кірха святої Катерини, вул. Лютеранська, 22
Вартість: 375-775 грн

Зовсім скоро в столиці відбудеться концерт австрійського піаніста Флоріана Файльмайра, який вже встиг завоювати звання зірки класичної музики й отримати чимало престижних нагород. На його рахунку безліч концертів у найбільших залах Європи, Азії, США, Кореї та Японії, де артист виступав з гастролями.

Свою концертну програму в Києві Флоріан вирішив присвятити 250-й річниці з дня народження Людвіга ван Бетховена, тому у вас буде прекрасна можливість послухати твори геніального митця у виконанні сучасного віртуоза.

Імпровізатор. Легенди одного піаніста

Коли: 5 лютого 2020, 19:30
Де: планетарій, вул. Велика Васильківська 57/3
Вартість: 250-450 грн

Неперевершене дійство живих імпровізацій в синтезі з повнокупольними проекціями космічних і земних пейзажів відбудеться в столиці 5 лютого. Орган, рояль та синтезатор занурять вас в теплі краї творчих алюзій і зроблять подорож крізь епохи справжньою естетичною подією. Музику виконуватиме український композитор і піаніст Влад Солодовников – від епохи Бароко до фрі-джазу, від фолк-мотивів до музики мінімалізму. Головною родзинкою для відвідувачів події стане імпровізація музиканта – він писатиме музику прямо в процесі її виконання.

Симфонії Всесвіту II Шломо Мінц

Коли: 9 лютого 2020, 19:00
Де: Національна музична академія ім. П. Чайковського, вул. Городецького 1-3/11
Вартість: 250-790 грн

9 лютого в Національній музичній академії імені Чайковського відбудеться концерт класичної музики Симфонії Всесвіту II за участю легендарного скрипаля-віртуоза Шломо Мінца та номінанта на Греммі, віолончеліста, керівника і диригента оркестру «Віртуози Києва» Дмитра Яблонського. Це буде незабутній вечір, наповнений віртуозним виконанням маестро і пристрастю італійських композиторів. Джузеппе Верді, Олексій Шор, Каміль Сен-Санс, Фелікс Мендельсон-Бартольді – світові класики, прекрасні твори яких ви зможете почути саме на концерті Симфоній Всесвіту.

Симфонії кохання

Коли: 14-15 лютого 2020, 19:00
Де: Дім звукозапису Українського радіо, вул. Л. Первомайського, 5В
Вартість: 350-1000 грн

У вас буде прекрасна можливість провести День закоханих на концерті DenDerOrchestra з програмою LA SYMPHONIE DE L’AMOUR! Неймовірне свято любові, чудова музика якого накриє присутніх хвилею і віднесе на острів романтики і справжніх почуттів.

Зустріч з Амадеєм

Коли: 16 лютого 2020, 19:00
Де: Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського, вул. Хрещатик, 50Б
Вартість: 100 грн

Під музику великого музиканта ви зробите захопливу подорож з Відня в гарячу Севілью, а звідти – до висот, що відокремлюють діячів мистецтв від справжніх геніїв, які досягають вічності.

Ви почуєте саму гармонійну в світі музику – музику Амадея Вольфганга Моцарта. Його твори – то справжні витвори мистецтва, щось неперевершене і космічне – вони розслабляють, вони надихають, вони мотивують, вони занурюють слухача в особливу атмосферу.

У концерті візьмуть участь лауреати міжнародних конкурсів: Ольга Бурда (колоратурне сопрано), Євген Гунько (бас-баритон), Данило Клягін (тенор), піаністка Анна Гусєва, режисер – Тетяна Зозуля.

День музики Шопена

Коли: 21 лютого 2020, 19:00
Де: Національна музична академія Чайковського, вул. Городецького, 1-3/11
Вартість: 100-500 грн

21 лютого в Києві відбудеться музичний марафон «День музики Фредеріка Шопена», присвячений Дню народження великого композитора. Саме цього року виповнюється 210 років неймовірно геніальному музиканту, який прожив лише 39 років життя.

У цей вечір на сцену Київської консерваторії вийдуть відразу вісім піаністів-віртуозів, які зіграють твори майстра. Серед них буде і Народний артист України, піаніст-віртуоз Юрій Кот.

Також на глядачів чекатимуть патетичні полонези, легкі мазурки, ліричні балади, мелодійні вальси та неперевершені ноктюрни – всі кращі твори Фредеріка Шопена в неймовірному виконанні.