Кіно

Найкращі фільми з Амандою Сейфрід

Її кар'єра почалась в дитинстві, в 11 років вона почала працювати моделлю, а в 15 років почалась її кар'єра акторки на телебаченні в серіалах «Як обертається світ» і «Всі мої діти».

«Альфа Дог»

фільм альфа дог
Екранізація реальної історії, що на початку 2000-х років сколихнула Сполучені Штати. Наркоторговець на ім’я Джесі Джеймс Голлівуд замовляє вбивство п’ятнадцятирічного підлітка, що зрештою руйнує його банду та його самого приводить на електричний стілець. Аманда Сейфрід в цій стрічці грає «погане дівчисько», що своєю магнетичною чарівністю полонить серце небезпечного злочинця. Хоч ця роль і не була дебютною, саме вона привернула до акторки увагу кращих кінематографістів світу. Після прем’єри режисер «Альфа Догу» Нік Кассаветіс наголошував на тому, що шукав не просто гарненьку білявку, що принадно виглядатиме у купальнику, а дівчину – динаміт.

«Хлоя»

фільм хлоя
Складна психологічна драма, створена канадським режисером вірменського походження Атомом Егояном. Сюжет розвивається за законами детективу, але йдеться не про злочини, а про почуття. Тут Аманда Сейфрід знову грає спокусницю. Амплуа наче й не змінюється, проте це мабуть найскладніша роль в її кар’єрі. В дівчині за викликом на ім’я Хлоя поєдналися підступність та жертовність, цинізм, холодний розрахунок та відчай нерозділеного кохання. Вона аж надто розумна та надто вибаглива для свого віку, але зрештою це й спричинить її загибель.

«Листи до Джул’єти»

фільм листи до джульєти
Проста, не оригінальна проте надзвичайно зворушлива історія про спробу віднайти втрачене кохання. Режисер  Гаррі Вінник створив у кадрі чарівний світ, в якому немає жодного негативного персонажу. Кожен тут по своєму прекрасний, проте найчарівніша з усіх молода сентиментальна американка, що мріє про письменництво. Її хвилюють любовні історії інших людей, навіть ті, що обірвалися багато років тому. Вона вірить, що кохання вічне і хоче бути інструментом доброї долі, що з’єднує серця.