Кіно

Що подивитися в кіно в травні 2019

У травні на широкі екрани й в онлайн-кінотеатри виходять стрічки, на які фанати чекали протягом кількох місяців. Ми зібрали найбільш очікувані кіноновинки травня.

МатиБатькоСин | MotherFatherSon

Режисери: Джеймс Кент, Чарльз Стеррідж
В онлайн-кінотеатрах на території України
фільм батько та син
У центрі уваги письменника й сценариста Тома Роба Сміта — успішна американська сім’я. Проте навіть у щасливих соціальних одиницях є місце для кризи. Глава сімейства Макс, ідеальний медіамагнат, побудував інформаційну систему для управління сильними людьми. Його дружина Кетрін має інші амбіції — вона створює та плекає власну гармонію. Єдина спільна проблема — улюблений син Кейден. Уперше за тридцять років Річард Гір погодився на роль у серіалі, підтримуючи автора «Лондонського шпигуна» і «Вбивства Джанні Версаче». Вісім частин глибокої й водночас елегантної драми має сенс дивитись уночі.

Перекладачі I Les traducteurs

Режисер: Режі Руансар
У кінотеатрах України з 2 травня
перекладачі
Французький трилер для тих, хто надає перевагу психологічним іграм. Дев’ять перекладачів працюють над фінальною книжкою світового бестселера, прем’єру готують в таємничій атмосфері бункер-офісу. Але коли перші сторінки рукопису спливають в інтернеті, робота мрії перетворюється на жах. Злодій усередині, а видавець піде на все, щоб викрити його. Серед незвичайних підозрюваних помічені — геній нового британського кінематографа Алекс Лоутер, українська красуня Ольга Куриленко та зірка фільмів «Матриця» Ламбер Вільсон. Красиві та розумні завжди небезпечні.

Віта і Вірджинія I Vita & Virginia

Режисер: Чанія Баттон
У кінотеатрах України з 2 травня
фільм віта та вірджинія
Це справжня історія сміливого союзу двох заміжніх письменниць — Віти Секвілл-Вест і Вірджинії Вулф. Зірка лондонського світу 1920-х років привертає увагу королеви модерністської літератури, надихаючи її на створення знаменитого роману «Орландо». Псевдобіографічний твір, написаний Вулф за мотивами біографії подруги, став одним із найкращих зразків літератури минулого століття. Джемма Артертон, Елізабет Дебікі та Ізабелла Росселліні розповідають значно більше — історію того, що ми сьогодні називаємо contemporary art.

Пастка-22 | Catch-22

Режисер: Джордж Клуні
В онлайн-кінотеатрах на території України з 17 травня
фільм пастка 22
Один з найочікуваніших серіалів року — «Пастка-22». Причина перша: Джордж Клуні повернувся на телебачення вперше після «Швидкої допомоги», а відтоді минуло двадцять років. Причина друга: компанію йому зараз складає «Доктор Хаус» — шанувальники Г’ю Лорі в нетерпінні. Причина третя: новітня екранізація роману Джозефа Геллера, який вважають одним з найкращих англомовних творів XX століття, обіцяє не тільки занурити всіх в атмосферу війни в Італії 1944 року, а й збити з пантелику американського льотчика Джона Йоссаріана — герою Крістофера Еббота доведеться прориватися крізь драму, іронію та абсурд.

Підготував Іван Ісаєв