Книжки

Смачні місця: гастрогід Парижем від Ірини Філіппової

Подорожуючи до Парижа, не забудьте прихопити з собою нову книжку письменниці Ірини Філіппової «Париж у смачній упаковці. Гастрогід від дружини Його Високоповажності».

Після двох успішних видань книжки «Париж в подарунковій упаковці» із серії «Записок дружини Його Високоповажності» авторка пропонує цьому місту упаковку ще й смачну.

У новій книжці авторка розмірковує про гастрономічні звички, кулінарні вподобання і гастробезкомпромісність французів. Розповідає захопливі історії походження різних страв і продуктів, наприклад, чим смачненьким пригостили би ми з вами французького короля Людовика XIV або його красуню-фаворитку?

Ірина Філіппова ділиться своїми рецептами і секретами етикетно-бездоганного споживання найделікатніших страв. Пропонує адреси щойно відкритих кафе і ресторанів, які не можна пропустити під час вашої наступної подорожі до Парижа, а ще до Ліона, Довіля, Страсбурга чи Руана.

Прогуляємося разом по «смачному» Парижу: рано-вранці заскочимо на капучіно до найкращих кращих кафешок, потім насолодимося устрицями, равликами й рибкою або ж вирушимо на вечірній обід до пафосного ресторану. Ірина Філіппова обіцяє поділитися всіма адресами, звідки голодним вийти буде не так вже й легко.