Виставки

Золото й трикутники Яни Руснак на виставці в Дубаї

На одному з найпрестижніших арт-форумів планети World Art Dubai 2019, який відбувся на початку квітня та в якому брали участь більш ніж 150 галерей і художників з понад 30 країн світу, Україну соло-стендом представляла молода художниця Яна Руснак. За плечима Яни успішний досвід участі в Art Miami, Art Beirut, Art Istanbul, Open 20 Venice тощо.

«У World Art Dubai я беру участь вперше, до того ж я була єдиним представником України, — ділиться враженнями Яна. — Тут немає жорстких арт-критиків, а фаворитів арт-форуму визначає багатонаціональна публіка, різноманітність смаків і уподобань якої вражає! World Art Dubai — це насамперед колаборація між галереями, художниками і покупцями з усього світу, яка дійсно працює на найвищому рівні».

виставка World Art Dubai

У кожній роботі Яни Руснак можна знайти золото й трикутники. Яна трактує їх символізм так: «Трикутник — сонячний знак, який представляє божество, вогонь, життя, серце, гору і сходження, благополуччя, гармонію… Нетлінне золото — символ віри, еталон високих відносин. З ним пов’язані таємниці землі й вогню, еліксир життя, безсмертя, любов, велич, світло, досконалість… Спостерігаю, як люди, знайомлячись з моєю творчістю в різних країнах світу, легко розшифровують ці коди. І це значить, що арт-есперанто працює!»   

картина