Театри

Театральні середи від студії «Чорний Квадрат» в Caribbean Club

Вже протягом п’яти років Caribbean Club Concert Hall тішить гостей виставами театру-студії імпровізації «Чорний Квадрат». Щосереди кияни та гості столиці мають змогу провести небанальний вечір, насолоджуючись кумедними та іронічними виставами про кохання, секс і дружбу.

Приємна компанія, зручне крісло, келих улюбленого напою та смачна вечеря – це все про «Чорний Квадрат» у Caribbean Club Concert Hall. Тут ви можете зустрітися з друзями, відпочити після роботи або провести час із коханою людиною.

«Секс. Тимчасово доступний»

Коли: 18 вересня, 19:30
Вартість: 150–580 грн

Чоловік і дружина. До, після і замість сексу. У цьому спектаклі допускаються вільні від цензури образи, вільний переказ Гамлета в жорсткій убивчо смішній манері. Ступінь відвертості цієї вистави така висока, що людям з проблемами у свободі вибору особистого інтимного життя дивитися його – емоційно небезпечно. Ця вистава для дорослих не по паспорту, а за станом душі.

«Тестостерон, або Пір Духа»

Коли: 25 вересня, 19:30
Вартість: 150–580 грн

Це унікальний спектакль не схожий на інші спектаклі «Чорного Квадрата». На нього варто приводити друзів-іноземців, тому що він буде зрозумілий навіть тим, хто не знає ні єдиного українського слова. У ньому є і повністю німі етюди, і танці, і веселі монологи, і масові сцени. Це суцільна експресія, безжально оголені емоції, фонтан позитиву й самогубної іронії. Після перегляду вистави виникає сильний жаль з приводу того, що все так швидко закінчилося.

 

«Офіс. Запали в собі бажання»

Коли: 2 жовтня, 19:30
Вартість: 150–580 грн

Цей спектакль можна було б назвати «Хроніки одного офісу». Історія про «білі комірці», яким набридло нічого не робити, й вони вирішили плюнути у вічність. У виставі є все: фірмовий яскристий гумор, філософія, романтика, Бетмен, інтриги, поліція, що поспішають на допомогу Чіп і Дейл, любов, секс, Гогі і поезія. Але – тс-с-с, про це ви дізнаєтеся, тільки прийшовши на виставу!

«Секс у різних театрах»

Коли: 9 жовтня, 19:30
Вартість: 150–580 грн

 

Віршовані пародії і тонкий інтелектуальний гумор. Пародії на виставу «До і після сексу»: якби їх вирішили поставити театри ім. Лесі Українки, ім. Івана Франка, Театр опери і балету та інші. Якщо ви втомилися від сірих байдужих буднів, саме час відпочити і посміятися. У виступі можлива ненормативна лексика.

 

«Страшенно хочеться поцілувати»

Коли: 16 жовтня, 19:30
Вартість: 150–580 грн

Що робити, якщо людина, яку ти любиш, виходить заміж за твого друга? Чи можна зберегти любов, попри все? І як це зробити? Що у владі наших почуттів, а над якими почуттями ми не владні? На ці питання актори шукатимуть відповіді з елегантним гумором і максимальною відвертістю. Вистава на 100% про будь-кого з нас. І якщо ця ситуація з вами ще не відбулася: «то на все свій час, – сказала бабуся і вилізла з-під коліс трамвая».

«Дві смужки, або Подвійна суцільна Любов»

Коли: 23 жовтня, 19:30
Вартість: 150–580 грн

Комедія про відносини та вагітність. Ця вистава для тих, хто хоче і не хоче, чекає і боїться, боїться і чекає, думає і планує, вмовляє і відмовляє. Говорити про вагітність і не сказати про секс «Чорний квадрат» просто не може. Тому відвертість, інтимність і еротизм присутні повною мірою. Ну а гумор червоною лінією проходить через всі історії вистави. Ідеальна вистава, щоб насміятися та розчулитися.

 

«Topless. Усе включено»

Коли: 30 жовтня, 19:30
Вартість: 150–580 грн

Легка, гостро-еротична і сексуально-відверта комедія.  Про секс, але без перебору. З витончено оголеними жінками і з елегантно одягненими чоловіками. Три пари, три історії – і в кожному випадку невідомо, хто переможе в цьому протистоянні сили й ніжності. А точніше – чи буде кому святкувати цю саму перемогу?! Що поробиш: любов – часто грає з нами злі жарти. Любов – сама несерйозна із серйозних речей у цьому світі.

 

Вистави мають вікове обмеження: 18+.

Купити квитки можна на сайті Caribbean Club Concert Hall.