Бар

Де пити коктейль “Маргарита” у Києві

Цей напій входить до числа офіційних коктейлів Міжнародної асоціації барменів у категорії «Сучасна класика». Його вважають одним з найпопулярніших у світі й готують майже в кожному куточку нашої планети. Мало знайдеться людей, які жодного разу не куштували освіжну «Маргариту», але якщо такі все ж є – не зволікайте й вирушайте в один із закладів із нашого списку та дізнавайтеся, за що ж цей коктейль завоював таку славу.

Tequila House

Tequila House

Адреса: Києв,
вул. Спаська, 8а
Ціни: «Маргарита» – 149–165 грн

Перший у Києві ресторан мексиканської кухні Tequila House успішно працює з 1998 року. Справжня зірка тутешнього меню — «Маргарита», яку подають у 17 різних варіаціях. Її так шанують, що влаштовують щочетверга день цього коктейлю й подають кожну другу «Маргариту» в подарунок!

Dogs&Tails

Dogs&Tails

Адреса: вул. Шота Руставелі, 19
Ціни: коктейлі на основі текіли – 150–200 грн

У Dogs&Tails готують пряну й ароматну Spicy Tommy’s Margarita зі спеціями, чорносливом, сиропом агави й лаймом. Окрім того, до барної карти входять ще 4 гарячі коктейлі з додаванням текіли, які потішать ваші смакові рецептори вибуховими комбінаціями інгредієнтів. Серед найцікавіших рекомендуємо Dawn in Mexico з настояною на каві текілою, лаймом, сиропом фруктози та Golden Ale.

PR Bar

PR Bar

Адреса: вул. Сагайдачного, 6а
Ціни: коктейлі – 145–195 грн

У PR Bar не готують класичну «Маргариту», натомість пропонують спробувати Paloma – один із найпопулярніших коктейлів Мексики на основі текіли, грейпфрутового соку та содової. Загалом коктейльна карта бару нараховує 20 варіантів, кожен з яких вирізняється оригінальною рецептурою і вишуканими смаковими якостями.

Sam's Steak House Prime

Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 3
Ціни: коктейлі – 135–215 грн, «Маргарита» – 145 грн

У Sam’s Steak House Prime знають, як правильно готувати м’ясо, але, крім того, тут є досить непогана барна карта. Поміж інших коктейлів, яких у меню всього 9, тут пропонують Margarita Lime, яка сподобається шанувальникам легких і водночас яскравих смаків.

N::B Cocktails Bar

N::B Cocktails Bar

Адреса: вул. Михайлівська, 13
Ціни: коктейлі – 169–349 грн, «Маргарита» – 169 грн

Назва N::B Cocktails Bar говорить сама за себе, тому сумнівно, що шанувальники коктейлів обійдуть його своєю увагою, шукаючи цікаві новинки або якісну улюблену класику. В меню — 12 авторських позицій і 25 коктейлів із позначкою «класика». Серед останніх – Elderflower Margarita з текілою, лаймовим фрешем і лікером, що надає напою елегантного аромату з вишуканими квітковими нотками.