Їжа

Де замовити їжу на весь день

Дуже зручно, коли спеціально для вас меню складатиме шеф-кухар. Під його керівництвом на кухні закладу приготують набір страв на весь день, який дбайливо запакують і доставлять вам саме додому чи до офісу. Наразі ті, хто має обмаль вільного часу й піклується про своє харчування, замовляють доставку їжі на весь день. По-перше, це зручно, а по-друге, спеціаліст фахово підбирає харчування, виходячи із ваших бажань і потреб. Дехто прагне схуднути, хтось підтримує фізичну форму, інші дотримуються правильного режиму харчування за медичним призначенням. Загалом, дуже зручно, коли маєш повний набір якісної різноманітної їжі на весь день і не турбуєшся, чим би перекусити.

На ринку доставки якісної їжі є чимало сервісних компаній. Вони пропонують спершу вибрати пакет, виходячи із потреб і бюджету. Затим менеджер у телефонному режимі узгодить деталі. Опісля сплати, вже наступного дня в обумовлений час кур’єр доставить сумку-холодильник із повним набором харчів на весь день.

Кожна баночка із сумки має стикер, де позначено: сніданок, перекуска, обід або вечеря. Протягом тижня позиції замовлень не повторюються, щодня кухарі готують щось новеньке – і це є неабиякою перевагою.  Деякі компанії додають також воду, яку треба пити впродовж дня. Зазвичай при такому харчуванні за місяць легко позбутися від 2-х до 5-ти зайвих кілограмів, бо харчування дуже збалансоване й розраховане під потребу. Середня вартість такого дня – тисяча гривень.

Eat Easy

Дієтолог Наталія Самойленко розробила меню, яке цілком задовольняє потреби організму. Сервіс пропонує декілька програм: схуднути за 21 день, інтенсив на 10 днів, детокс-програма, щоденне харчування тощо.

eat easy скрін сайту

Середня вартість дня – 1000 гривень

Замовити можна на сайті https://eateasy.ua/

FoodEx

Тут пропонують широкий набір програм: експрес-схуднення, повільне схуднення, спортивне харчування, індивідуальне меню під клієнта, розроблене разом із дієтологом, меню без м’яса, спеціальна програма для веганів. Також є варіанти харчових наборів для хворих на цукровий діабет, безглютенове та безлактозне меню. Для майбутніх мам або тих мам, хто годує немовлят, також є пропозиція. Для дітей теж розроблена спеціальна програма.

анонс програм

Середня вартість дня – 600 гривень

Замовити можна на сайті https://foodexhub.com.ua

Yaro

Пропонує декілька програм: очищення – на пюре та смузі; основне харчування – збалансована програма з рослинної їжі; розвантаження.

Середня вартість дня – 850 гривень

Yaro доставка їжі

Замовити можна на сайті https://yaro.ua/