Огляди

Eat meat! 5 найкращих м’ясних ресторанів Києва

Правильно і смачно приготувати м'ясо – це справжнє мистецтво. А щоб створити ідеальний стейк потрібно мати хист, хороші продукти і секретний інгредієнт – закоханість у справу, яку робиш. Це вдається далеко не всім, і саме тому ми підготували список закладів Києва, в яких подають ідеальні стейки, реберця, домашні ковбаски та інші неймовірно смачні й апетитні страви, від згадки про які відразу хочеться розпочинати вечерю.

Стейкхаус Goodman

Адреса: вул. Жилянська, 75
Ціни: стейки – 349–2299 грн

Goodman – це справжній експерт у світі стейків, адже ресторани цієї мережі уже багато років працюють не тільки в Україні, а й в інших країнах Європи. Безперечною зіркою меню є стейки, яких тут аж 10 варіантів: ковбой, рибай, «Нью-Йорк», шатобріан, філе-шато, філе-міньон, шортлойн, ті-бон, портрерхаус, томагавк. М’ясо для стейків везуть зі США й Австралії, а до кожного з них долучається детальний опис, з якої частини вирізки їх готують. Крім того, до кожної позиції пропонують певний ступінь просмаження, який максимально розкриє смак м’яса, зберігаючи його м’якість і соковитість.

Ресторан Beef meat&wine

Адреса: вул. Шота Руставелі, 11
Ціни: : стейки з української яловичини – 390–700 грн, стейки з американської мармурової яловичини – 540–4250 грн, стейки з іспанської яловичини – 1250–1650 грн, м’ясні страви – 390–1100 грн

М’ясний ресторан Beef meat&wine вважають одним з найпопулярніших спеціалізованих закладів Києва. Тут представлені страви американської та європейської кухні, зіркою яких є м’ясо. Фірмова пропозиція – стейки (ті-бон, рибай, «Нью-йорк»), які готують з американської, іспанської та української яловичини. А розмір порції, подача, і, звичайно, смак вражають навіть вибагливих гурманів. Також у меню є фірмові бургери та страви з телятини, каре новозеландського ягняти, запечене курча та філе качки. Подивитись, як створюються улюблені страви, можна завдяки відкритій кухні, яка розташована на першому і другому поверсі закладу. Ще одна особливість  ресторану – різноманітна винна карта.

Стейкхаус Grill do Brasil

Адреса: бул. Лесі Українки, 24
Ціни: : бізнес-ланч з 12:00 до 15:00 – 299 грн, родізіо з 15:00 до 18:00 у будні – 399 грн, родізіо de lux з 18:00 до 22:30 у будні – 699 грн, родізіо de lux з 14:00 до 22:30 у вихідні та святкові дні – 699 грн

Класичний (і єдиний у Києві) бразильський стейкхаус Grill do Brasil працює за концептом «родизіо», що означає «їж, скільки хочеш». За фіксовану вартість гості отримують доступ до усіх страв, які подають у ресторані в необмеженій кількості. А обрати тут є з чого. Перша частина банкету – це салат-бар, в якому, окрім власне салатів, є закуски та гарніри, після чого починається справжнє свято м’яса. По залу колами проходять кухарі, пропонуючи гостям 14 видів м’ясних страв на будь-який смак (баранина, яловичина, свинина у пармезані, свинячі та телячі реберця, домашні ковбаски, соковиті курячі ніжки, сердечка та груднинка в беконі). Не впевнені, що після такої трапези захочеться десерт, але тут він також є. У меню – традиційні бразильські ласощі, ягідний та шоколадний мус, карамельний пудинг, легкий сорбет і чизкейк.

Напої у меню також присутні, проте вони не входять у фіксовану вартість трапези.

Азійський стейкхаус Ohota na Ovets

Адреса: вул. Воздвиженська, 10б
Ціни: закуски – 95–195 грн, стейки – 415–995 грн, м’ясні страви – 475–1990 грн

Ohota na Ovets належить до сім’ї ресторанів Дмитра Борисова і позиціюється як азіатський стейкхаус. У меню багато делікатесів, серед яких – лобстери, королівські краби, дикі морські гребінці й устриці. Проте в центрі уваги тут залишається м’ясо, а саме мармурова американська й українська яловичина, яку готують на деревному robata-грилі. Крім того, тут подають бездоганний яловичий тартар з пармезаном, ростбіф в азіатському стилі, каре ягняти, овечу спинку з гострим соусом і реберця.

Ресторан Tarantino Grill&Wine Bar

Адреса: вул. Сагайдачного, 35
Ціни: стейки з американської яловичини – 359–475 грн, стейки з української яловичини – 285–1250 грн, бюргери – 285–295 грн, страви з м’яса – 95–330 грн.

Tarantino Grill&Wine Bar люблять з багатьох причин. Чудове розташування (5 хвилин від Контрактової площі), затишний інтер’єр, різноманітне меню. У будь-який вечір тижня тут не знайти вільного столика, якщо його не забронювати заздалегідь.

У меню багато страв на грилі, серед яких особливою популярністю користуються стейки з американської мармурової яловичини та з місцевого м’яса. Гостям пропонують перевірені класичні варіанти: рибай, філе-міньон, шатобріан, «Нью-йорк», ті-бон. Також у меню є бургери, вирізка бичка, телятина-гриль, свинячий антрекот, качина грудинка, каре телятини, рулет і котлети з кролика, булгур із телячими щічками та традиційні BBQ-реберця.