Їжа

Греція на тарілці: частування від Aldemar Resorts

Минулого тижня в київському ресторані Beef відбувся вже традиційний захід Greece on a Dish в межах гастрономічного проєкту Sympossio, який реалізує мережа грецьких готелів Aldemar.

Слово Sympossio грецькою означає «пир», «банкет». Саме тому проєкт популяризації грецької кухні, ініційований Aldemar Resorts і реалізований і в їхніх ресторанах, і за кордоном, отримав таку назву.  На київський захід завітали шеф-кухарі найкращих готелів Aldemar Resorts — Петрос Лампрінідіс з Aldemar Knossos Royal і Панайотіс Румеліотіс з Aldemar Olympian Village, котрі навчили гостей готувати традиційні грецькі страви.

Господині вечора Аліна Тамарова та Катерина Асоф’єва з Aldemar Resorts із ведучим заходу Володимиром Остапчуком.

Петрос Лампрінідіс і Панайотіс Румеліотіс.

Першою стравою вечора стало різото по-грецькому з тріскою.

Затим настала черга запеченої ягнятини з овочами.

Як же без грецької мусаки? Варіант від грецьких кухарів включає цукіні, баклажани, помідори, картоплю, м’ясний фарш і соус бешамель.

Лайфхак: перед тим, як пошарово «збирати» страву, порізані овочі потрібно запекти в духовці протягом 10 хвилин, а фарш протушкувати.

Не обійшлося без солодкого…

…і, звичайно, сіртакі!

В Aldemar Resorts запевняють, що готові зустрічати гостей, щойно закінчиться пандемія. А дістатися до курортів Aldemar українцям допоможе туристичний оператор Tez Tour.