Конференції

Конференція FoodMaster & PrivateLabel-2020 для ритейлерів і постачальників

24 липня 2020 року в Києві відбудеться 11-а щорічна міжнародна практична конференція FoodMaster & PrivateLabel-2020: «Синергія постачальників і ритейлерів в боротьбі за прибутковість бізнесу і лояльність нового покупця», яка збере понад 300 топ-менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників.

Цього року захід відбудеться в двох форматах –  в РК «Ультрамарин» з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ (1 людина на 5 кв. м.) + онлайн-трансляція з ефектом живої присутності для інших міст і країн!

Для підписників журналу Event Ukraine діє знижка 10% по коду: EU – 01.

Ставши учасником події, ви:

 • обміняєтеся з іншими постачальниками і ритейлерами позитивним досвідом співпраці;
 • дізнаєтеся свіжу аналітику ринку продуктів харчування, тренди в категоріях;
 • на основі доповідей експертів галузі зможете проаналізувати діяльність вашої компанії, щоб йти в «ногу» з ринком;
 • отримаєте нові ідеї та інсайди, які зможете застосувати на практиці в своїй компанії;
 • проведете переговори й укладете договори про співпрацю в одному місці більше ніж з 50 потенційними партнерами;
 • неформальне спілкування дозволить повною мірою обмінятися досвідом з колегами, познайомитися з новими клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з вже наявними партнерами;
 • дізнаєтеся успішні стратегії покриття територій постачальниками;
 • поліпшите комунікації і збудуєте конструктивний діалог з ритейлерами й дистрибуторами про співпрацю;
 • познайомитеся з кейсами зарубіжних спікерів і досвідом формування асортиментного портфеля;
 • зможете взяти участь в міні-виставці новинок виробників, а також з рішеннями для оптимізації бізнесу ритейлерів і постачальників;
 • уявите вашу компанію і новинки продукції в «Галереї новинок»!

Теми й спікери

Зал І. FOOD MASTER

 • Споживач в новій реальності: закупівлі, e-commerce, економія. Марина Костроміна, Account Director Kantar в Україні.
 • Що у вас болить? Програми лояльності, які вирішують завдання ритейлера. Зміна купівельної поведінки в кейсах. Карина Чернікова, генеральний директор Brandloyalty (Росія, Казахстан, Білорусь). Більше ніж 10 років досвіду директора з маркетингу ритейлерів-гігантів «Магніт», «X5 Retail Group», «Техносила». BrandLoyalty розробляє і реалізує рішення в лояльності, що дозволяють провідним світовим роздрібним мережам змінити поведінку покупців.
 • Перерозподіл ринку. Нові гравці. Нові можливості. Євген Разуваєв, маркетинг-директор Snack Production. Основними досягненням є успішний запуск на міжнародний ринок 6 абсолютно нових брендів, один з яких став лідером ринку всього за 10 місяців з моменту появи ідеї, а ще два протягом 3-х місяців з моменту старту виробництва стали номером 2 і 3 в своїх категоріях.
 • Цінове моделювання, або Як управляти маржею. Олена Воробйова (Online), Міжнародний експерт з категорійного менеджменту з 19-ти річним досвідом роботи в ритейлі у великих федеральних мережах (в т.ч. досвід стартап-проєктів). Спільні проєкти виробників і ритейлерів.
 • Технології FOOD TECH. Перспективи трансформації культури споживання. Євген Нетреба, комерційний директор сервісу доставки продуктів із супермаркетів Zakaz.ua. Як розвивається продуктовий e-commerce останніх 10 років.
 • FMCG 2020: перехід до нової (не) нормальності. Марина Забарило, комерційний директор Consumer Panel & Services Ukraine GfK.
 • Традиційний бізнес у нетрадиційних умовах. Наталія Нікітенко, managing director ТОВ СП «Соломія». Гнучкість, запорука витривалості: перебудова бізнес процесів, безпека виробництва. Як ТМ BATIK підкорює онлайн-простір, виклики сьогодення. Персонал як єдиний стабільний фактор: досвід Соломії «на карантині»
 • Як зробити споживача щасливим: синергія ритейлера й виробника. Олексій Коваленко, керівний акціонер і творець бренду «Епікур» – курячого м’яса, вирощеного без антибіотиків та стимуляторів росту.
 • New mind – green mind. Сергій Рудковський, перший заступник генерального директора «Житомирський картонний комбінат».
 • Як ERP система може допомогти бізнесу адаптуватися до нової реальності.Ольга Тугаева, керівник відділу бізнес-аналізу компанії «СІЧЕНЬ ∙ UA». Практик комплексних впроваджень систем автоматизації, спеціалізується на аналізі та моделюванні бізнес-процесів і підборі оптимальних програмних рішень для їх реалізації. Брала участь в 34 проєктах, таких як Aroma Kava, МТІ, EVA, VARUS, Premier FOOD, «Конті».
 • Sterilox-революція в натуральній дезінфекції. Олена Попляс, директор ТОВ «Амлак Стерілокс Україна».

Зал ІІ. PRIVATE LABEL

 • Досвід входження в європейські мережі. Алгоритм дій і необхідна формалізація. Моніторинг показників безпеки в СТМ, Людмила Головіна, незалежний консультант, досвід роботи: начальник відділу якості «Новус Україна», власник бізнесу в HACCP – Food Safety & Hygiene, менеджер відділу управління якістю в компанії METRO Cash & Carry Ukraine, менеджер відділу забезпечення якості в Real (hypermarket), МсDonald’s, науковий співробітник компанії «НДІ екогігієни й токсикології МОЗ України ім. Л.І. Медведя».
 • Досвід входження в міжнародні мережі з проєктом СТМ. Алгоритм дій і необхідна формалізація. Леся Іванченко, заступник генерального директора з торгівлі та маркетингу науково-виробничої компанії ТОВ «Супермаш». Компанія виробляє 45 млн штук косметичних товарів на рік. На виробництві впроваджено міжнародні стандарти системи управління якості ISO 9001: 2015 і ISO 22716. Партнери компанії «Ашан», Watsons, «Ева», «Епіцентр», «Простір», «Нова лінія», «Розетка». Компанія експортує продукцію до Грузії, Узбекистану, Литви, Латвії, Молдови, Росії, Білорусі, Іраку (Багдад), КНДР, Туреччини.
 • Вікно можливостей для СТМ: готові рішення для готельно-ресторанного бізнесу. Марина Добичина, менеджер департаменту комерційного розвитку клієнтів готельно-ресторанного бізнесу, «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».
 • Пакування, що продає: переваги RRP / SRP пакування для виробників і торгових мереж в Україні. Андрій Ребро, заступник директора заводу гофротари, Київський картонно-паперовий комбінат.

Зал ІІІ. CATMAN

 • Екологічність взаємин ритейлу з постачальниками при спільному управлінні категорією. Олександра Няміна, незалежний консультант з роботи із федеральними і локальними мережами, оптимізації закупівельної діяльності, розробки, виведення на ринок і просування нового товару, підвищення ефективності наявного товару. Досвід роботи: виконавчий директор «Ашан» (Москва). Директор з проєктів, клієнтів і сервісів (проєктна робота) «Галамарт» (Москва). Категорійний директор (непродовольчі й супутні товари) «Перехрестя», Х5 Рітейл Груп (Москва).
 • Автоматизація категорійного менеджменту. Наталія Танцура, начальник відділу непаливного продажу, мережа АЗС «КЛО».
 • Вплив візуального мерчандайзингу на вибір майданчика для покупки, або Лайфхак в форматуванні. Олена Курган, спеціаліст в сфері нейромаркетингу й мерчендайзингу. Досвід роботи близько 15 років, працювала й вела проєкти як зовнішній консультант у таких мережах: «Варус», «Баскет», «КЛАС», «33м2», «Реінфорд», «Хомстер», «Дім Посуду», «Демарто», «Факультет-фарм». За час роботи переформатовано й відкрито більше 350 торгових точок, а також відформатоване близько 10 ТРК. Управління мерчендайзингом з асортиментної матрицею від 5000 до 35000 СКЮ.
 • Моделі КМ для мультиканального ритейлу. Ксенія Литвин, керівник департаменту централізації замовлень, ТОВ «Епіцентр К». Професійний досвід: керівник відділу управління товарними запасами мережі магазинів «Велика Кишеня», керівник служби товарної і складської логістики мережі «ЕКО маркет».

Також в межах заходу на учасників чекають:

Столи переговорів в форматі «Мережа – постачальник»

Це унікальна можливість прямих переговорів. У столах переговорів TradeMasterGroup за 11 років взяли участь понад 5000 постачальників України та зарубіжжя (Росія, Молдова, Білорусь, Казахстан, Польща, Грузія тощо).

Вручення національних премій Retail in-Ukraine 2020 і Made-in-Ukraine 2020

Національна премія для ритейлерів «Retail in-Ukraine 2020: найкращий партнер року» та національна премія для виробників FMCG-товарів «Made-in-Ukraine 2020: найкращий партнер»

Галерея новинок і виставка рішень і послуг для ритейлу

В межах конференції проходить спеціальний проєкт провідних постачальників України та ближнього зарубіжжя! Кожен учасник – виробник може подати зразки найкращих проектів для презентації на полицях «Галереї Новинок». Серед учасників свою продукцію представлять: «АМБ Карпати», «КФ Меркурій», «Волд», «Герчак», «Бєглов», м’ясокомбінат «Ювілейний», «Тис Маркет», «Ізівендінг», «Бель Шостка Україна», «Карраро», «Соломія», «Житомирський картонний комбінат», «Галафрут», «Фаєр Трейд», «Терра», «Житомирські ласощі», «Бєглов», «РДД», «Уманьпиво», ТД «Гурмандіз», «АПП Трейд», ФГ «Тетяна 2011».

Спеціальна пропозиція для учасників події: за умови реєстрації на конференцію FoodMaster & PrivateLabel-2020 року ви отримуєте можливість взяти участь у конференції «CatManMaster-2020: Практики впровадження категорійного менеджменту», яка проходитиме паралельно у залі номер два. Третій зал Privat Label в межах конференції присвячено власним торговим маркам.

Переходьте за посиланням і забронюйте ваше місце прямо зараз!

Де: вул. Василя Липківського, 1А, Київ

Коли: 24 липня 2020 року.

Організатор та ініціатор головної події ритейл-індустрії України – TradeMasterGroup.