Ініціатива

Акція «Добрий портрет з пухнастим» заради допомоги тваринам

На початку нового року стрічки новин більшості світових видань заполонили кадри охопленої вогнем Австралії. Руйнівні лісові пожежі вже призвели до загибелі людей і знищили майже 2000 будинків. Вважається, що загинуло близько мільярда тварин та біля 30 відсотків коал.

Наразі коал можуть зарахувати до рідких видів тварин. Усі небайдужі можуть допомогти тим чи іншим чином. Українці теж не залишаються осторонь.

Так агенція фото і відео для бізнесу The Gate Agency з 15 по 31 січня в Києві проводитиме акцію «Добрий портрет з пухнастим». Завдяки їй власники домашніх тварин можуть замовити благодійну фотосесію зі своїм улюбленцем і таким чином допомогти осиротілим кенгурятам, маленьким коалам та кажанам, що постраждали від австралійських пожеж. Фотосесія коштує коштує 1000 грн. Проходитиме фотосесія в фотостудії «Портретна» чи вдома у власника домашньої тварини.

80% коштів буде направлено у благодійну організацію Animal Rescue Craft Guild. Її волонтери шиють спеціальні сумки, маленькі рюкзаки та ковдри для австралійських тварин, що залишилися без батьків.

Якщо ж вам не потрібна фотосесія, то ви можете допомогти іншим способом, переказав кошти в одну з цих організацій:

Щоб записатися на «Добрий портрет з пухнастим», треба зайти на сторінку агенції у Facebook або зателефонувати +38 063 724 56 59.