Ініціатива

Хто такі «Однодумці» і чому варто до них приєднатися

У постресурсну еру створення активної громадськості є чи не єдиним шляхом розвитку та прогресу. Саме це є еволюційним шляхом, бо ідея тепер — рушій життя. Такий принцип декларує інтерактивна платформа «Однодумці». На ній зосереджуються ефективні та своєчасні ініціативи, покликані сприянню європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Заступаючи на посаду, будь-яке керівництво: підприємства, установи, держави — стикається із вибором першочергових та невідкладних завдань. І через віками муровані бюрократичні перепони приймаються вони болісно і довго. Не забудьмо і про кризу ідей та суто українські дивні метаморфози, що стаються з керівниками від моменту призначення.

Сучасні ж умови глобальних викликів потребують ефективної й оперативної реакції на лабільну ситуативність. Саме тому звернення до громадських ініціатив, що не є наслідком тунельного мислення — історично обумовлений тренд, своєчасна необхідність.

спікери

«Однодумці» — це інтерактивна платформа для відкритого діалогу з громадськістю з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Об’єднання, що власне, є ресурсним центром, незалежним від політичних сил, вже наочно і утилітарно виконує поставлені завдання:

  • накопичення й агрегація громадських ініціатив;
  • селекція ініціатив за принципом нагальності та потенціалу загальнонаціонального масштабування;
  • консультаційний супровід, адвокація та просування ініціатив аж до їхнього втілення.

А головне, впевнені засновники, що учасники платформи є дієвою й ефективною моделлю прогресивного європейського суспільства. Вони усвідомлюють свій державотворчий потенціал і готові брати відповідальність за його плоди.

Приєднуйтеся до платформи на сторінці  odnodumci.org.