Ініціатива

L’Oréal Україна запускає План солідарності в умовах поширення COVID-19

Свій План солідарності Група L'Оréal реалізує у всій Європі на підтримку боротьби з коронавірусом.

L’Oréal Україна безкоштовно передасть понад  100 000 продуктів, включно зі спиртовими гелями для санітарної обробки рук, лікарням, аптекам і продовольчим мережам. Доставка в лікарні також буде безкоштовною завдяки програмі «Гуманітарна пошта України» від компанії «Нова пошта». Заходи, вжиті компанією в Україні, є частиною глобальної Програми солідарності, яку Група L’Оréal реалізує у всій Європі на підтримку боротьби з коронавірусом. Партнер ініціативи – благодійний фонд «СпанБонд».

Розроблений план передбачає такі кроки.

  • Солідарність із медичними працівниками, які сьогодні перебувають на передовій лінії протистояння коронавірусу.  Нині вкрай важливо надати підтримку медикам, змушеним працювати в екстремальній ситуації, зокрема, щодо догляду за сухою шкірою через інтенсивне використання дезінфікувальних гелів для рук і масок для обличчя, L’Oréal Україна безкоштовно передає продукти для догляду за шкірою рук та обличчя (у кількості 20 000 наборів засобів La Roche-Posay) лікарям, педіатрам та іншим працівникам медичних закладів нашої країни.
  • Солідарність із медичними працівниками, працівниками аптек і продовольчих магазинів. Оскільки заводи L’Oréal уже випускають спиртові гелі для санітарної обробки рук під брендами La Roche-Posay, Garnier і L’Oréal Paris. У найближчі місяці L’Oréal Україна передасть лікарям, фармацевтам і продавцям магазинів роздрібної торгівлі в Україні понад 85 000 одиниць спиртових гелів для санітарної обробки рук.
  • Солідарність із верствами населення, які потребують допомоги. L’Oréal Україна безкоштовно передає засоби особистої гігієни організаціям, що підтримують вразливі верстви населення.

Доставка у всі основні лікарні України здійснюється за підтримки та за допомогою «Нової пошти», головної поштової служби експрес-доставки в Україні, яка була однією з місцевих компаній, яка відреагувала швидко та ефективно, підтримавши країну у цей складний період.

«L’Oréal Україна прагне засвідчити солідарність з українцями, що опинилися в надзвичайній кризовій ситуації, а також висловити подяку і підтримку всім, хто безпосередньо протистоїть поширенню пандемії. Я впевнений у тому, що на нас лежить відповідальність за сприяння цим спільним зусиллям. З гордістю дивлюся на згуртованість і самовідданість команди наших фахівців, які сповнені рішучості долучитися до учасників цієї безпрецедентної боротьби», – говорить Марк Савчук, генеральний директор L’Oréal Україна.