Навчання

Як бути щасливим: три прості кроки

Чи знаєте ви, що тільки 10% нашого щастя залежать від зовнішніх обставин? Так, всі ці ідеї, що більший дохід, покупка будинку біля моря або нової машини зроблять нас наповненими, а наше життя - гармонійним, свідомо невірні. 50% нашого щастя ми успадковуємо від батьків, а решту 40 - це те, що ми будуємо самі, а саме - наш образ мислення.

Наше ставлення до життя, вміння бачити можливості і цінувати те, що є, визначає те, наскільки щасливими ми себе відчуваємо.

Три кроки до щастя:

Вирішити бути щасливим

Більшість вибирає вигоду, а не щастя. Хтось вибирає бути хорошим, а не робити вибір на користь себе. Взяти відповідальність за своє щастя – це нелегке рішення, яке потрібно набратися сміливості прийняти.

Підсумувати маленькі зусилля

У нашому суспільстві, де панує культ успіху і правило “швидше, вище, сильніше”, ніхто не хоче чекати. Всі впевнені, що звичка формується за 21 день. Але це не так. Для деяких звичок потрібно днів 60, для інших – всі 250. Мало хто хоче чекати так довго, але секрет саме в тому, що коли ми фокусуємося на бажаному і дисциплінуємо себе в тому, що робить нас щасливішими – ми відчуваємо щастя.

Знайти наставника і оточити себе “правильними” людьми

Оточення впливає на нас 24/7. Хочемо ми цього чи ні, ми стаємо такими, як думають про нас люди. Так чому ж не оточити себе тими, хто нас любить, тими, хто вірою і правдою готовий захоплюватися нами, хто з нами на одній хвилі?

Більше про те, як бути щасливою, тренер по щастю і співзасновниця проекту Upgrade Алла Кліменко розповість на SHE Congress 19 листопада 2019 в Києві.