Навчання

Що нового в комунікаціях? Вивчаємо тренди-2020

Хочете дізнатися останні тренди в комунікаціях і маркетингу? Обговорити тенденції і напрями їхнього розвитку, долучитися до панельних дискусій і дізнатися, яке видання стало найкращим корпоративним медіа України цього року? Тоді вам на бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020», що відбудеться 28 жовтня 2019 року в Києві.

Головна подія року в сфері корпоративних комунікацій, організована Асоціацією корпоративних медіа України (АКМУ), пройде у готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv. На неї зберуться експерти, фахівці, представники великих компаній з галузі комунікацій і маркетингу, щоб обговорити інновації у цій сфері та поділитися власним досвідом на панельних дискусіях і тематичних лекціях. В межах події також відбудеться виставка корпоративних проектів та вручення Гран-прі у конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України».

Темою цьогорічного форуму організатори обрали «Креатив». Саме тому захід розпочнеться з презентації нової книги «Енергія креативу. Банк ідей для бізнес-комунікацій», в якій президент АКМУ Оксана Тодорова представила приклади проектів кількох десятків компаній.

В програмі форуму також передбачена панельна дискусія «Тренди-2020 у сучасному бізнесі й маркетингових комунікаціях». До дискусії запрошені такі експерти, як Джеспер Бо Хенрексен, СЕО Radisson Blu; Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні, продюсер Днів креативності в Україні, маркетинг директор групи DIALLA Communications; Євген Веліканов, СЕО iPay.ua; Ірина Проніна, HR & Legal Director at Lantmännen AXA.

Серед цікавих доповідей — презентація креативних кейсів фестивалю «Каннські Леви» від Ірини Кузнєцової, директорки DIALLA Communications, огляд трендів в індустрії кейтерингу від Олександра Котолупа, власника «Фігаро-Кейтеринг», лайфхаки й креативні технології в побудові внутрішніх комунікацій adidas від Анжели Черкасової, hr-менеджера adidas; а також тренди в візуальному оформленні та наповненні корпоративних сайтів від Єгора Валовські, співзасновника NextPage.

Гості заходу зможуть оцінити частування від шеф-кухаря готелю Radisson Blu Салваторе Саса де Віво, познайомитися з вином бренда «Вина Гулиевых» і виграти безліч призів й ексклюзивних подарунків від партнерів бізнес-форуму.

Бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020»

Коли: 28 жовтня 2019 року
Де: Radisson Blu Hotel, Kyiv, вул. Ярославів Вал, 22

Детальніше — на сайті організаторів.