Ініціатива

Допомога хворим дітям разом з La Roche-Posay

Бренд La Roche-Posay, один з брендів компанії L'Oréal, представлених в Україні, разом з фондом «Таблеточки» розпочали благодійну кампанію по збору коштів на допомогу онкохворим дітям, закликаючи українців робити добру справу разом!

Кількість хворих на рак дітей за останні 5 років зросла майже на 14%. Про це повідомлялося в Міністерстві охорони здоров’я України в березні 2019. Щороку у понад тисячі дітей в Україні виявляють цю хворобу. Лікування раку складне, тривале та дуже дороговартісне. Тому компанія L’Oréal Україна спільно з брендом La Roche-Posay анонсують старт благодійної акції, до якої може долучитися кожен українець.

З кожного придбаного засобу бренду La Roche-Posay, 20 гривень перераховуватимуться до фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям.

«Місія фонду «Таблеточки» — щоб кожна онкохвора дитина в Україні одужувала. А для цього мало купувати дітям ліки «тут і зараз». Треба змінювати сферу дитячої онкології, допомагати лікарням виходити на світовий рівень лікування. І саме підтримка таких великих брендів, як La Roshe-Posay, дозволяє нам планувати і втілювати великі, системні проекти. Вірю, що ця акція змінить життя одночасно сотень онкохворих дітей і їхніх рідних”, – говорить засновниця фонду Ольга Кудіненко.

Долучитися до благодійної акції можна з 1 по 30 листопада 2019 року, придбавши будь-який засіб бренду La Roche-Posay в мережах аптек України та в Інтернет-магазинах.

Список аптек, що приймають участь в акції:
Мережа аптек “Анкор”
Мережа аптек “Віталюкс/Аптекар”
Мережа аптек “Аптечний склад медичної академії”
Мережа аптек “Аптека D.S.”
Мережа аптек “Мед-Сервіс”, “Swiss Pharmacy”
Мережа аптек “Аптека 911”
Мережа аптек “Подорожник”
Мережа аптек “Рост”
Мережа аптек “Аптека Низьких Цін”, “Копійка”, “Шара”
Мережа аптек “Біла Ромашка”
Мережа аптек “Аптека Доброго Дня”
Мережа аптек “Watsons”
Мережа аптек “КОСМО”
Мережа «Аптека Гаєвського», Аптека “Фармація”, “Аптека від складу”

Деталі акції можна дізнатися у соціальних мережах бренду La Roche-Posay у Fb та Intagram.