Ініціатива

Фонд Yves Rocher висадив ще 100 000 дерев в Україні

У рамках проєкту у листопаді 2021 року Фонд Yves Rocher спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація агроекологів України» та співробітниками бренду Yves Rocher в Україні висадили 100 000 дерев у Народицькому районі Житомирської області

Цього року було висаджено запланований обсяг саджанців сосни та берези з дотриманням усіх правил особистої гігієни, безпеки та рекомендацій місцевої громади щодо роботи в умовах Сovid-19. У 2016-2018 та 2020-2021 роках у межах проєкту у Житомирській області було висаджено 506 400 000 дерев, які через 5-10 років утворять густий ліс.

Кредо компанії Yves Rocher – «Природа – це майбутнє Людства», тому метою одним із екологічних проектів Фонду Yves Rocher (Франція) є висадження дерев для поліпшення екологічної ситуації у світі. Щороку Фонд Yves Rocher за підтримки бренду Yves Rocher висаджує дерева у 35 країнах світу, аби наблизитись до глобальної мети: до 2025 року висадити 135 мільйонів дерев у світі.

Україна приєдналася до проєкту Plant for life (раніше — «Озеленимо планету разом») у 2012 році. Відтоді завдяки Фонду та бренду Yves Rocher в Україні вже було висаджено дерева у Львівській області та в Народицькому районі Житомирської області, яка зазнала екологічної катастрофи внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та була виведені з сільськогосподарського користування через непридатність. Станом на 2021 рік в Україні Фондом Yves Rocher вже висаджено 706 дерев.

Кожен клієнт Yves Rocher може долучитися до проєкту: бренд разом з Фондом Yves Rocher висаджує дерево за кожну покупку продуктів гами #ЕКОГЕРОЇ:  концентрованого гелю для душу, концентрованого шампуню, шампуню «I love my Planet» і твердих шампунів. Також долучитись до програми можна, оформивши картку лояльності у бутиках Yves Rocher, зареєструвавшись на сайті yves-rocher.ua (при здійсненні першої покупки), а також при виборі опції подарунку за замовлення на сайті — «1 висаджене дерево».

Глобальною метою Фонду Yves Rocher у рамках програми «Plant For Life» було висадити 100 мільйонів дерев, у 2020 році ця мета була досягнута!  Нова мета – висадити ще 35 мільйонів дерев до 2025 року!