Ініціатива

Стартує 4 сезон проєкту «Краса для всіх» від L’Oréal Україна

L’Oréal Україна запускає 4 сезон проєкту «Краса для всіх», щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього та гендерно-обумовленого насильства, здобути безкоштовну освіту в сфері краси.

Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки Фонду L’Oréal. Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основам перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

Навчальний курс в рамках Програми «Краса для всіх» викладатимуть висококваліфіковані спеціалісти, майстри-практики, які пройшли спеціальне навчання з роботи з продукцією бренду MATRIX та мають необхідні презентаційні навички. Курс гарантує, що всі учасниці отримають навички, необхідні для початку кар’єри у салонному бізнесі. Група з 40 жінок почне 6-місячне навчання перукарському мистецтву з березня 2020 року. Курс передбачає 24 години навчання на тиждень протягом 6-ти місяців та буде проходити в місті Києві.

Учасниці приєднаються до команди з 5565 осіб, які в 2018 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

Приєднатися до програми можна, заповнивши анкету до 10 березня.