Конференції

Конференція «Лабораторія онлайн-бізнесу ‘2019»

В київському Палаці спорту пройшов довгоочікуваний захід – ЛОБ'19. Саміт вчергове підтвердив звання наймасштабнішої у Східній Європі події, на якій розглядаються всі аспекти ведення сучасного бізнесу в інтернеті.

У залі зібралося понад 7 000 осіб, серед яких були підприємці, власники великих компаній, маркетологи та digital-фахівці. За словами засновника GeniusMarketing Олеся Тимофєєва, на саміті побували учасники з понад 20 країн! Про київську подію говорили в усіх сусідніх країнах, а в Instagram з’явилося понад 5 000 публікацій з хештегом # лоб19. Тисячі людей досі діляться яскравими фото, важливими інсайтами й своїми висновками після трьох днів заходу.

За словами учасників, головними перевагами події стали корисні знайомства і нетворкінг, контент й атмосфера заходу. На ЛОБ’ 19 багато людей знаходять нових клієнтів, партнерів і навіть друзів, адже зв’язки – найцінніший ресурс. Велику ставку цьогоріч було зроблено також і на практичні кейси від топ-підприємців. А ще на кожній «Лабораторії онлайн-бізнесу» присутній елемент шоу. Це не тільки освітній, а й розважальний івент. Відвідувачі стверджують, що щорічно приходять, аби зарядитися енергією й отримати додаткову мотивацію.

Деякі виступи на саміті викликали особливий резонанс серед учасників. Власник холдингу Global Spirits і представник списку топ-100 найбагатших людей України за версією Forbes Ukraine Євген Черняк став хедлайнером заходу і завершував його своїм виступом. Як і торік, Євген провів відкритий діалог із залом. Учасники ставили запитання й відразу отримували відповіді від одного з найуспішніших бізнесменів України.

євген черняк на стадіоні

Марина Могилко, блоґер і співзасновник LinguaTrip і fluent.express, виступала на саміті у форматі онлайн-трансляції. Спікер дала конкретну інструкцію, як автоматично залучати клієнтів з Instagram і YouTube. Денис Жаданов, віце-президент з маркетингу компанії Readdle, що розробляє мобільні додатки для продуктів Apple, розповів, як з’явилися такі гіганти, як Spark, Documents, PDF Expert, Scanner Pro тощо. Окрім практичних кейсів, спікер поділився особистим досвідом щодо ведення бізнесу й саморозвитку.

Виступ Давида Брауна, засновника TemplateMonster і Weblium, став одним з найобговорюваніших. Спікер розповів про масштабування бізнесу. Багатьом сподобався нестандартний підхід до подачі матеріалу. Контент будувався на численних прикладах, алегоріях і метафорах.

Лабораторія Онлайн Бізнесу

Організатори події стверджують, що не зупинятимуться на досягнутому і поліпшать формат й користь заходу вже наступного року. Тож «Лабораторія онлайн-бізнесу ‘2020» підніме планку свого успіху ще вище.