Ініціатива

Освітній проєкт для жінок «Краса для всіх»

L’Oreal Україна та UNFPA Україна оголошують про закінчення 3-го сезону освітнього проєкту «Краса для всіх», орієнтованого на жінок, які потрапили у важку життєву ситуацію або постраждали від насильства.

Закінчився третій сезон проєкту, спрямованого на допомогу жінкам, які постраждали від домашнього або гендерно обумовленого насильства. Завдяки проекту такі жінки можуть здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та за підтримки Фонду L’Oréal.

Мета проєкту — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

Група з 30 жінок почала тривале навчання (6 міс.) перукарського мистецтва 21 червня 2019 року. Курс складався з 21 заняття на місяць і проходив у Києві. Його учасниці долучилися до команди з 5565 осіб, які в 2018 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латин-ської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

За даними UNFPA Україна, в нашій країні понад 1 млн. жінок щороку зазнають фізичного та сексуального насильства, і кожна п’ята жінка в Україні стикалась із домашнім насильством. Лише 15,9% постраждалих звертаються до правоохоронців і 1% — до медичних та соціальних працівників. Постраждалим від домашнього насильства надзвичайно потрібна підтримка, адже багато жінок можуть потерпати від насильства тривалий час, втратив при цьому віру в себе, впевненість і можливості реалізуватися. Крім того, часто постраждалі жінки не працюють, бо доглядають дітей чи змушені поєднувати роботу й домашні справи, заробляючи недостатьно, а отже, не мають можливості розпочати нове життя без агресора. Тому програми, які дають можливість здобути спеціальність, а в майбутньому роботу, надзвичайно потрібні таким жінкам. Компанія L’Oréal пишається тим, що вже понад сто років є експертом у сфері краси. В компанії вважають, що успіх неможливий без чіткої громадянської позиції та поділу її досягнень із громадськістю. 

Ось чому в 2009 році Фонд L’Oréal запустив проєкт «Краса для всіх», метою якого є повномасштабне навчання. Фонд L’Oréal допоміг жінкам із соціально незахищених верств суспільства повірити в себе й почати кар’єру в індустрії краси. Довгострокові, безкоштовні, високоякісні освітні програми від L’Oréal започатковано вже в понад двадцяти країнах світу. Таким чином, діючи в межах місії «Краса для всіх», L’Oréal представляє її не тільки як бренд, продукт або послугу, а і як соціальну відповідальність, потрібну для діяльності компанії як у нашій країні, так і на світових ринках.

Марк Савчук | ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ “ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА”: «За три роки існування програми в Україні 67 жінок опанували нову професію завдяки програмі «Краса для всіх». Це неймовірний результат, і ми прагнемо не зупинятися й надалі! Ми впевнені, що отриманні навички, підтримка психолога стануть в нагоді для подальшого розвитку їхньої кар’єри, формування мотивації та повернення віри в себе, віри у краще майбутнє!»