Конференції

6 найпомітніших бізнес-подій літа 2019

Літо – час відпусток, але це не стосується самовдосконалення та саморозвитку. У найспекотніші місяці у столиці відбудеться кілька важливих форумів і конференцій для представників сфери бізнесу, маркетингу та ІТ.

Форум бізнес- та IT-лідерів

Форум бізнес- і IT-лідерів

Форум бізнес- і IT-лідерів ‘2019 − наймасштабніший відкритий захід для представників бізнесу та ІТ-спільноти. Лідери найбільших організацій України зберуться на одному майданчику, щоб поділитися практичним досвідом, кейсами та історіями успіху у розв’язанні найбільш актуальних питань бізнес-середовища: як оперативно трансформуватися в умовах надшвидкостей, подолати виклики ринку та прискорити розвиток бізнесу.

Понад 30 спікерів поділяться з учасниками своїми ідеями й досвідом. На сцені Форуму виступлять топ-менеджери Датагруп, Deloitte, Terrasoft, Юрія-Фарм, IDC, Egritech, Autobooking, ТАВРІЯ В, RIA.com та інших лідерів ринку.

Коли: 14 червня, початок о 9:00.
Де: Палац спорту, Спортивна площа, 1.
Вартість квитків: вхід вільний за попередньою реєстрацією.

RAU Investment Forum 2019

RAU Investment Forum 2019

Асоціація ритейлерів України і Dragon Capital запрошують власників і топ-менеджерів компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвесторів, представників влади, брокерів і консультантів, компаній сегменту b2b на RAU Investment Forum 2019. Ключовими темами цьогорічного форуму стали «післявиборне» майбутнє, відновлення банківського кредитування сфери нерухомості, нове життя старих проектів на прикладах Dream Town, Piramida, Караван. Розглядатимуться питання успішності мегамолів, перспективи ринку комерційної нерухомості. Які сектори нерухомості будуть найцікавішими для інвестицій.

Коли: 18 червня з 9:00 до 20:00
Де: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 10.
Вартість квитків: Standart (ділова програма, кава-брейки, бізнес-ланч) – 10 500 грн, Premium (швидка реєстрація, ділова програма, кава-брейки, бізнес-ланч, вечірній фуршет) – 13 000 грн.

MAD SEO Conference v. 2.0

Головна фішка конференції MAD SEO Conference v. 2.0 — 5 топових доповідачів, які поділяться своїми знаннями та досвідом роботи з реальними проектами. Ними стали Віктор Карпенко, керівник компанії SeoProfy; Ігор Рудник, керівник Referr.ru, collaborator.pro, seoenergy.org; Владислав Моргун, SEO Team Lead в ЛУН & Flatfy; Андрій Кузнєцов, SEO Specialist в Govitall; Іван Чумаченко, SEO Team Lead в Govitall.

Після доповідей відбудеться нетворкінг, під час якого учасники матимуть змогу неформально поспілкуватися зі спікерами та іншими учасниками конференції, зіграти в настільний теніс або футбол.

Коли: 19 червня, початок о 10:30.
Де: вул. Донська, 4А.
Вартість квитків: 400 грн.

Конференція В2ВMaster-2019: ТОП-20 практик лідерства в управлінні та продажах

Конференція В2ВMaster-2019Конференція В2ВMaster-2019: ТОП-20 практик лідерства в управлінні та продажах — унікальний бізнес-захід на теренах України і зарубіжжя, під час якого 20 найуспішніших тренерів з управління компанією і продажами розкриють дієві практичні інструменти для підвищення професіоналізму керівників у менеджменті, продажах, маркетингу… всіх складових лідерства на B2B ринку.

Формат конференції унікальний тим, що в двох паралельних залах (1-й зал – Управління; 2-й зал – В2В – Продажі) відбудуться майстер-класи топ-тренерів України та зарубіжжя, тобто «Битва тренерів», оцінювати й обирати переможців якої будуть учасники конференції. За підсумками голосування будуть визначені Золотий, Срібний і Бронзовий тренери.

Коли: 5 липня, початок о 9:00
Де: ул. Дорогожицкая, 3, UNIT.City
Вартість квитківвід 5500 до 13 000 грн, онлайн-трансляція 2900 грн.

Кевін Гаскелл: «Як надихнути та мотивувати вашу компанію»

Кевін Гаскелл

Кевін Гаскелл − видатний EX-СEO Porsche, BMW, Lamborgini, засновник 3-х міжнародних компаній. У 32 роки Кевін перетворив майже збанкрутілий Porsche UK на лідера світового ринку. За час його 4-річного керівництва BMW UK досягла рекордного зростання виробництва й збільшила прибуток на 500 %. Він очолював міжнародні корпорації, стартапи, компанії з приватним капіталом, сумарна «вартість» яких перевищує 5 млрд доларів. Кевін Гаскелл увійшов до ТОП-40 лідерів Великої Британії віком до 40 років, є автором бестселера «Лідерство, що надихає». Підкорив Еверест і обидва полюси.

Учасники конференції зможуть отримати практичні інструменти й готові рішення для ефективного перезавантаження й натхнення управлінської команди; навчитися створювати 3-річний пріоритетний план дій і прораховувати ключові ризики; дізнатися, як мотивувати топ-менеджмент до глобальних змін в компанії; навчитися нових підходів до мотивації людей; інвестувати у свій особистий та професійний ріст і надихнутися на нові звершення.

Коли: 12 липня, початок о 8:30.
Де: Ramada Encore Kyiv, Столичне шосе, 103.
Вартість квитків: від 7900 до 25 900 грн.

Міжнародна ІТ-конференція Dvoma.Pro-2019

Міжнародна ІТ-конференція Dvoma.Pro-2019

Міжнародна ІТ-конференція Dvoma.Pro присвячена залученню та монетизації трафіку в інтернеті. На ній піднімаються такі теми, як партнерські програми, пошукове просування сайтів, контекстна реклама, аналітика, соціальні мережі й генерація лідів. Спікери – експерти-практики з усього світу, що озвучують тільки дієві кейси.

Доповіді на Dvoma.Pro спрямовані на практичне застосування, тобто − на реальний заробіток. Учасники дізнаються корисну інформацію з SEO, CPA, SERM, SMM і PPC.

Dvoma.Pro − це не тільки доповіді від понад 30 провідних маркетологів, а й активний нетворкінг. Це захід для тих, хто шукає ділового партнера, хоче дізнатися найактуальніші стратегії ІТ-маркетингу, знайти практичне розв’язання своїх проблем.

Коли: 30 серпня, початок о 10:00.
Де: « Оазис», РК Ультрамарин, вул. Василя Липківського, 1.
Вартість квитків: від 900 до 5200 грн.