Конференції

Бізнес-події грудня 2019 у Києві

Розпочинається останній місяць року, а з ним традиційно приходять думки про свята, канікули, подарунки.

Проте ділове життя столиці продовжує вирувати. Ми підібрали кілька найцікавіших бізнес-подій для тих, хто прагне постійного розвитку.

 

Українські індустріальні дні

Коли: 3-4 грудня 2019
Де: ТПП України, Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Захід пройде у торгово-промисловій палаті України за підтримки Міністерства економіки, інших органів виконавчої влади, міжнародних організацій (UNIDO, GIZ) та ділових кіл і місцевих органів влади.

Головною метою заходу є синергія влади та бізнесу щодо побудови в Україні інноваційної промислово-аграрної моделі економічного розвитку.

Акценти зроблені на розкритті потенціалу такого інструменту економічного та промислового розвитку країни, як індустріальні парки та еко-парки, у тому числі з урахуванням досвіду їхнього функціонування у провідних країнах світу, зокрема, в країнах-сусідах України.

Фінтех-конференція UAFIN.TECH 2019

Коли: 4 грудня 2019
Де: Київ, Паркова дорога, 16А, КВЦ «Парковий»
Вартість: 5000 грн

Візіонери, банкіри, регулятори, інвестори, компанії-важковаговики та стартапери-початківці зустрінуться для обговорення актуальних питань у сфері фінансових інновацій.

Open Tech Week: Business Development Meetup

Коли: 9 грудня 2019
Де: Київ, вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта», 7-й поверх, Sigma Software
Вартість: 150 грн

Спікер Олександра Говоруха поділиться досвідом проведення переговорів із клієнтами та розповість про слова, які допомагають продавати. Вероніка Корж розкриє тему важливості емоційного інтелекту в розвитку бізнесу.

IDA_low “IP Box and Marketing Compliance for Business”

Коли: 12 грудня 2019
Де: Київ, вул. Хрещатик, 10, iHUB
Вартість: 150-300 грн

Спікери з досвідом в IT розкажуть про особливості юридичного забезпечення бізнесу в частині Marketing Compliance й інтелектуальної власності.

MEGOGO IT&Media Marathon: Нова ера споживання: як технології змінять бізнес

Коли: 19 грудня 2010
Де: Київ, Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0
Вартість: безкоштовно

Іван Шестаков і Дмитро Мелков розкажуть, як технології змінюють бізнес, які параметри впливатимуть на споживання контенту в майбутньому та як він змінюватиметься під впливом технологій.

Форум «Міжнародні дні бізнесу в Україні»

Коли: 20 грудня 2019
Де: ТПП України, Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Під гаслом «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» відбудеться масштабний форум, який дасть можливість обговорити цікаві питання щодо перспектив співпраці двох країн.

Формат заходу також передбачає B2B-перемовини з представниками українських і турецьких компаній.