Конференції

6 найцікавіших івентів березня 2019

Перший місяць весни готує чимало конференцій, форумів і майстер-класів для тих, кого цікавить кар’єрне зростання і розвиток бізнесу. Ми обрали з-поміж них декілька найяскравіших подій.

14 березня — конференція Dynatrace Perform Kyiv 2019, Конференц-хол ДЕПО, Київ

Найбільший в Україні захід по Digital Performance Management від DYNATRACE і BAKOTECH Group. Учасники конференції ознайомляться з тенденціями й особливостями регіональної діджиталізації бізнесу і зрозуміють, як забезпечити своїй компанії високу швидкість впровадження інновацій та максимально покращити цифровий шлях користувача.

Участь у конференції безкоштовна, необхідна попередня реєстрація на сайті.

14 березня — відкрита стратегічна сесія «Справа року», mOre, Київ

Відкрита стратегічна сесія обіцяє зібрати власників компаній, топ-менеджерів, керівників відділів, HR-спеціалістів і всіх, хто має змістовні проекти та від кого залежить успіх компанії. У програмі заходу: обговорення перспектив, напрацювання цілей, генерування ідей, розробка дорожньої карти та пошук натхнення для реалізації проектів.

Вартість квитків: 5300 грн.

15 березняKyiv Idea Garage, UNIT.City, Київ

Idea Garage — 4-годинний інтенсивний мозковий штурм, де ідеї перетворюються на стартапи й збираються перші прототипи. Це місце обговорення ідей і проблем, що можна вирішити за допомогою певного продукту. Учасники спробують створити реальну бізнес-модель та вдалу стратегію виходу проектів на ринок. Напрями діяльності: агробіотехнології, інновації в автоматизації промислового виробництва й процесів, енергоефективність, “зелена” енергетика та управління відходами, діджиталізація, торговельні майданчики, корпоративне управління, food-технології та продажі. Автор найкращої ідеї отримає запрошення на навчання у преакселераційній програмі MHP accelerator 2.0 від Radar Tech і МХП.

Участь безкоштовна за попередньої реєстрацією.

22 березня — лідерський майстер-клас Найджела Ріснера «БОСС: ідеальний чи безрезультатний», Ramada Encore Kiev, Київ

Десятикратний володар премії «Спікер року» за версією Академії СЕО Найджел Ріснер відзначається не лише багатим багажем знань, а й надзвичайно енергійним і харизматичним характером. Він любить руйнувати шаблони й правила та влаштовувати експерименти. 22 березня Найджел Ріснер говоритиме про лідерство як мистецтво управління людьми, про важливість певних якостей, думок і дій для справжнього лідера, поділиться авторською методикою комунікації та подарує багато емоцій, ідей і натхнення.

Вартість участі: від 7900 – 25 900 грн.

22 березняFuckUp Nights Lviv, ITEA Hub, Львів

Історії провалів, які обернулися успіхом, від 5 спікерів, яких ви бачили, про яких чули або користувались їхніми продуктами. На цьому івенті вчать переживати поразки та використовувати їх на власну користь. Організатори гарантують гумор, хороший настрій та заряд мотивації.

Вартість квитків: 450 грн. 


26 березняBillions, Pochayna Event Hall, Київ

Мільярди (Billions) — це бізнес-конференція, присвячена створенню і масштабуванню власного бізнесу. Всі спікери – підприємці-практики. Вони розбиратимуть конкретні кейси, на прикладі яких учасники дізнаються про їхні підходи до ведення бізнесу та дії, що призвели до масштабних результатів.

Вартість участі: від 3900 до 13 900 грн.