Навчання

Важливі бізнес-події зими ‘2020 у Києві

Бізнес-сезон триває, і до кінця зими на нас чекає ціла низка цікавих подій для представників різних сфер діяльності.

Ми вибрали найцікавіші конференції, форуми та тренінги для підприємців і менеджерів, що пройдуть у Києві найближчим часом.

VeryBusyPro: 50 відтінків зворотного зв’язку

Коли: 08 лютого
Де: Sigma Software Kyiv
Вартість: 1800 грн

Гарна мотивація співробітників – один з ключових чинників успіху будь-якої компанії. Отже, ця подія розрахована на широку аудиторію. Тут ознайомлять із моделями взаємодії з командою, продемонструють моделі фідбеку та їхнє застосування в залежності від ситуації, розкажуть, як коректно хвалити й критикувати, як взаємодіяти з досвідченими експертами та новачками тощо.

Тренер: Анна Красильник, бізнес-тренер, коуч, партнер освітньо-тренінгової компанії Savvy

TOP 100 кращих українських компаній ‘2020

Коли: 13–14 лютого
Де: МВЦ Київ – Міжнародний виставковий центр
Вартість: до виставкової зони – безкоштовно за умови бронювання заздалегідь, у дні виставки – 50 грн; форуми Smart Building та Internet of Things – по 500 грн попередній продаж, з 1.02 – по 800 грн; квиток на всі заходи – 1500 грн.

Представники найбільш успішних українських компаній зберуться, аби обговорити актуальні питання і проблеми у сучасному менеджменті, визначити пріоритети розвитку підприємництва та найважливіші тенденції у вітчизняному бізнес-середовищі.

Хрест лідера 2.0

Коли: 18 лютого
Де: Ramada Encore Kyiv, зала Київ Ballroom
Вартість: 590 доларів

Бути керівником нелегко – потрібен колосальний енергетичний ресурс. Якщо ви відчуваєте, що втомилися від надмірного тягаря відповідальності – цей захід саме для вас. На тренінгу можна отримати знання про те, де брати ресурс, як делегувати повноваження, розподіляти зусилля та вибрати оптимальний засіб управління.

Тренер:  Радислав Гандапас – відоме ім’я у сфері лідерства та бізнес-тренінгів. Він визнаний найкращим у своїй галузі за підсумками року, автор 8 книжок та 13 фільмів про лідерство.

WealthPro Україна Київ 2020

Коли: 20–21 лютого
Де: готель Hilton Kyiv
Вартість: 4500 грн – для українських компаній, 300 євро – для неукраїнських. На попередній продаж діють знижки.

Ця міжнародна конференція збирає щороку найкращих професіоналів бізнесу, щоб обговорити нагальні питання у сферах інвестування, оподаткування, менеджменту міжнародних компаній тощо, а заодно значно розширити свою клієнтську та партнерську базу.

EasyConf 2020

Коли: 20 лютого
Де: Конференц-хол «Оазис»
Вартість: 1500–6600 грн

Наймасштабніша в Україні конференція з товарного бізнесу в інтернеті. Об’єднує експертів товарного бізнесу, інтернет-маркетингу, логістики, eCommerce і сервісів з різних країн: Китаю, Арабських Еміратів, України і Росії. Must visit для всіх, хто має справу з цією сферою діяльності.

Customer Experience Management 8

Коли: 21 лютого
Де: Ramada Encore Kyiv, зала Київ Ballroom
Вартість: 5000 грн

Як видно з назви, цей захід присвячений ефективній взаємодії з клієнтами, а точніше механізмам, які уможливлюють поліпшити клієнтський досвід. Ви ознайомитеся із кейсами застосування різних моделей клієнтського досвіду, отримаєте поради спікерів-експертів і навіть зможете з їхньою допомогою скласти план розвитку власної компанії у царині СХ.

DreamBIG Forum

Коли: 27 лютого
Де: Палац спорту
Вартість: 1400–25 000 грн

Автор цього масштабного заходу – відомий підприємець Артур Мхитарян, який збирає на одній сцені визначних людей, що досягли успіху у різних сферах діяльності – від політиків до письменників та спортсменів. Цього разу серед спікерів відомі бізнесмени, а також абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик та перший Президент України Леонід Кравчук.