Навчання

Проведіть суботу з користю: прослухайте безкоштовні лекції з пожежної безпеки

Перший в Україні загальнонаціональний марафон з пожежної безпеки відбудеться 30 травня. В рамках марафону, який організовує міжнародний освітній центр Safety Park, буде проведено три безкоштовні онлайн-лекції.

Зареєструватися на марафон може кожний охочий віком від 12 років. У якості лектора виступить  досвідчений рятувальник зі стажем оперативної роботи понад 15 років Олександр Стерліков.

Дізнатися більше про вебінари та зареєструватися можна за посиланням.

Лекції відбудуться у рамках комплексного курсу #Курс100, який нещодавно стартував для студентів центру Safety Park. На ньому 500 людей різного віку навчаються найкращих світових практик та інструментів захисту життя та здоров’я за 15 напрямами безпеки.

Розклад лекцій на 30 травня:

10:00 – 12:00 Пожежна безпека на транспорті. Що робити, при пожежі на різних видах транспорту (автомобіль, автобус, поїзд, метро, літак, водний транспорт). Типові помилки. Правильний протокол дій.

15:00 – 17:00 Пожежна безпека у побуті. Чи запах диму – привід викликати пожежну? Що робити, якщо у будинку пожежа (у житловому, у готелі, у ТРЦ). Типові помилки. Правильний протокол дій.

19:00 – 21:00 Пожежна безпека на підприємстві. Що робити. Типові помилки. Правильний протокол дій.

Слідкувати за новими лекціями можна на сторінках освітнього центру у Facebook та Instagram.

Генеральний партнер Safety Park – Grawe Ukraine, партнери – Winner, Vodafone та Центр громадського здоров’я України.