Ініціатива

Нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття» 2019

12 грудня 2019 року в Київському національному академічному театрі оперети відбулася ХІІ церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття».

Це унікальна суспільна нагорода в Україні, якою вже 12 років відзначаються українки, які  зробили значний внесок у певну галузь та реалізовувались у різноманітних сферах діяльності.

Голова Вищої Представницької ради Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» і народний артист України Олександр Злотник відмітив: «Попередній відбір претенденток відбувається впродовж цілого року, але за місяць до церемонії Представницька рада визначає переможниць, спираючись на досягнення в професії та активні соціальні здобутки».

Переможницями цього року у категорії “Знакова постать” стали: заслужений юрист України, представник України в гуманітарній підгрупі трьохсторонньої контактної групи по Донбасу Валерія Лутковська  і  Президент IMMER Group Ірина Мірошник.

Президент IMMER Group Ірина Мірошник

В категорії «Рейтинг» відмітили: Міністра соціальної політики України Юлію Соколовську, співачку Alyosha, художницю і мистецтвознавця Лану Кауфман, а також солістку-вокалістку Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Олену Гребенюк  і заслуженого майстра спорту України, чемпіонку літніх Паралімпійських ігор і багаторазова чемпіонка світу, Європи та чемпіонку України з легкої атлетики Оксану Зубковську.

Чемпіонка літніх Паралімпійських ігор Оксана Зубковська

Також свою відзнаку в цій категорії отримали представниці бізнесу, громадські і культурні діячки: Аліна Поплавська, Ірина Костюшко, Ірина Золотаревич, Олеся Теліженко, Наталія Горбаль, Тетяна Авраменко, Світлана Яремчук, Світлана Ройз, Наталія Самойленко та інші.

Аліна Поплавська

Наталія Горбаль

Мати-вихователька, засновниця дитячого будинку сімейного типу Шамрай Валентина  і директор палацу молоді і підлітків в Харківській області «Залізничник» Людмила Гришко також отримали нагороди.

Президент Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» Лідія Лісімова в свою чергу зазначила: «Я щиро рада можливості щороку вітати найталановитіших, найуспішніших, найвідданіших своїх співвітчизниць! Всі вони працюють в різних сферах, але водночас вклад наших переможниць важливий не лише для країни, але і для всіх нас».

Так, відзнаку в категорії «Перспектива» отримали молодший науковий співробітник Маріупольського онкологічного центру, волонтер, винахідниця Ольга Харасахал, ім’я якої, впевнені організатори, дуже скоро буде знаковим у галузі ранньої діагностики пухлин, і студентка Чернівецького обласного коледжу мистецтв імені С.Воробкевича Наталія Бойчук.

Нагороди переможницям у  вигляді витонченої статуетки вручали відомі чоловіки: Прем’єр Міністр України 2001-2002 р.р., президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кирилович Кінах, футболіст Владислав Ващук, керівник телеканалу «НАШ» Тигран Мартиросян, політичний експерт Дмитро Співак та інші.

В рамках концертної програми цьогорічних володарок статусу «Жінка ІІІ тисячоліття» привітали артист, Золотий голос України, співак який увійшов в 30 кращих голосів світу Влад Ситнік, заслужена артистка України Наталія Бучинська, український співак та музикант Володимир Трач, майстер спорту України і член збірної України зі спортивних танців на візках Олена Чінка та інші.

Проведення церемонії підтримали статусні та відомі компанії, поміж яких YAMAGIWA, «АВТО-АКТИВ», Mandarin Maison, телеканал «Наш», торгова марка  KOKTEBEL, медична компанія PHARMASCO, ювелірні дома TIORO і ZARINA, Європейський Ювелірний Дім Style Avenue, Edem Resort  Medical & Spa та багато інших.