Ініціатива

5 фактів про інноваційний естонський бізнес-сервіс e-Residency

Першу карту е-резидента Естонії отримав британський журналіст 1 грудня 2014 року, а через 5 років українці стали лідерами програми за кількістю компаній. До п’ятиріччя e-Residency – п’ять фактів про неї.

Бізнес без кордонів й онлайн
e-Residency дозволяє заcнувати європейську компанію в Естонії та управляти нею повністю онлайн. З будь-якої точки земної кулі можна відкрити бізнес- і корпоративний рахунок, провести платежі, укласти договір чи скористатися естонськими сервісами.

Українці в лідерах
Українці — перші за кількістю компаній, зареєстрованих через e-Residency та треті за кількістю її учасників після Фінляндії та Росії. З 2014 по 2019 рік майже 4 тисячі українських громадян отримали статус е-резидента Естонії та відкрили близько 900 європейських фірм. Вони переважно у сфері IT, консалтингу, маркетингу і логістики.

Понад 60 тисяч учасників
За п’ять років e-Residency об’єднала майже 63 тисячі підприємців зі 162 країн світу, які заснували понад десять тисяч компаній. А у 2016 році Ангела Меркель теж стала учасницею програми і 11 867-м електронним резидентом.
5 фактів про e-Residency в Естонії
yourcompanyinestonia.com

Причина у масштабуванні
58% підприємців приєднуються до e-Residency, щоб глобалізувати власний бізнес і отримати доступ до стартап-екосистеми Естонії.

21 країна відсвяткувала 5 років e-Residency
У період з 25 листопада по 1 грудня день народження святкуватимуть у 23 містах світу: від Нью-Йорка та Сеула до Києва та Лондона. Завершенням марафону стане грандіозна подія, що відбудеться вже 30 листопада у Таллінні за участю президентки Естонії Керсті Кальюлайд.