Навчання

Навчання у Швейцарії: інвестицiï в майбутнє

Традиційно до Швейцарії відряджали здобувати освіту нащадків їх високостей, міністрів, глав держав та інших високопосадовців і забезпечених осіб. Серед цих людей було багато вихідців із земель, які сьогодні звуться Україною. Досить багато їх і зараз.

Швейцарські школи не тільки гарантують високий рівень освіти — тут ще й виховують. Педагоги мають за свій обов’язок не лише просто викладати ввірений їм предмет, а й допомогти дітям самостійно мислити й мати свою думку, навчити хорошим манерам.

Швейцарські університети в щорічних рейтингах закладів вищої освіти традиційно посідають провідні місця, а їхні дипломи ціняться дуже високо, тому сюди приїздять студенти з усього світу. Велика кількість таких закладів сконцентрована в Лозанні й Женеві, але престижні є і в інших містах.

Ларису де Олівейру, директора компанії Elite Concierge, зазвичай запитують: «Яка школа найкраща?». Річ у тім, що всі вони відмінні, але різняться спеціалізацією і типами дипломів. Вибирати школу за порадою друзів і родичів не варто. Адже всі діти різні, їх потреби різняться, тому рішення мусить бути максимально незалежним.

Вибрати міжнародну школу саме для своєї дитини непросто ще й тому, що система освіти в Європі відрізняється від української.
А враховуючи те, що кожна з них має свої особливості, — без допомоги фахівця обійтися досить складно.

Багаторічний досвід і практика дають змогу Ларисі почуватися дуже вільно в цій сфері, тому вона професійно і з задоволенням допоможе у виборі закладу. Допоможе не лише вибрати — вона надає послуги подальшого супроводу дитини та її батьків у процесі навчання. Дуже важливо мати довірену особу в країні, де навчається ваш син чи донька, і не має значення, школа це чи університет.

Ще одна чудова можливість інвестувати в майбутнє вашої дитини — відрядити її до літнього або зимового дитячого табору, адже це не тільки прекрасна мовна практика — англійська, німецька, французька, іспанська, — а й чудовий активний відпочинок. Тісне спілкування з дітьми з різних країн уможливлює розширити світогляд дитини, робить її більш самостійною. Здорова конкуренція між дітьми підштовхує їх до навчання, вони хочуть знати більше, ніж їхні друзі.

Літні табори — це ще й підготовчий етап до навчання в міжнародній школі. Хтось приїздить у віці 7–8 років, а хтось — 13–15. І в тому і в тому випадку табір дуже допомагає і у виборі школи, і в адаптації до іншої системи.

До табору можна приїхати на будь-який час — від одного тижня і більше. Поки дитина насолоджується спілкуванням і активними заняттями, батьки можуть відпочити на одному з чудових швейцарських курортів, відвідати найкрасивіші місця, пройти медичне обстеження, курс косметологічних процедур, побувати на дегустації швейцарських вин, сирів і шоколаду.

Важливе доповнення: дитячий відпочинок у швейцарських таборах потрібно планувати завчасно, а навчання в школах — і поготів.Лариса де Олівейра

Лариса де Олівейра,
директор і власниця компаній Elite Tour, Elite Concierge.
Elite Concierge
Chemin des Croix Rouges 2, 1007 Lausanne
Тел .: ±41 21 320 16 90
WhatsApp: ±41 78 803 25 28
E-mail: info@elite-concierge.ch
www.elitetour.ch
www.elite-concierge.ch
www.elitemedtour.ch