Навчання

Тренінги з самовдосконалення

Можна йти самотужки довгим шляхом самовдосконалення, а можна трохи скоротити цю дорогу, швидше зрозуміти щось про себе та про світ після серії тренінгів з саморозвитку. Для тих, хто надає перевагу експрес-шляхам, ми відібрали кілька найцікавіших тренінгів цієї осені.

«Перезавантаження переконань»

«В моїх проблемах винний хтось інший» (зручна думка для тих, хто не хоче брати відповідальність на себе), «Люди не змінюються» (переконання, що блокує власний розвиток та розвиток стосунків), «Я не гідний цього» (міцна демотивуюча думка, яку було нав’язано у дитинстві), «Успіх – це збіг везіння та обставин» (небезпечний ментальний вірус, який дозволяє нічого не робити, лише докоряти долі), «Сьогоднішній я – це не я, насправді я кращий» (насправді ми отримуємо те, на що заслуговуємо саме тут і зараз). Життя в полоні хибних переконань рідко буває щасливим, але цих шкідливих упереджень можна позбавитися. На це спрямований дводенний тренінг Алли Задніпровської, коуча перших осіб, консультанта з управління СМС, керівник Міжнародної Консалтингової Групи «Живе Діло».

У результаті ви:

✔ зробите ревізію своїх переконань: виявите, що заважає, а що допомагає

✔ зміните обмежуючі переконання

✔ оволодієте техніками формування ресурсних переконань

✔ сформуєте або виявите вашу місію в цьому світі

✔ навчитеся переводити стрес у ресурс.

Дата: 30.11 – 1.12, 2018

«Метапрограми: слухай, розумій, впливай»

«Кадри – вирішують все» – відома істина, але як якнайшвидше та безпомилково підібрати команду ефективних працівників? Бізнес-тренер, коуч Лілія Бєлоусова пропонує задля цього дізнатися все про метапрограми. Якщо коротко, це особливості мислення людини, які формують його поведінку. Метапрограми ми використовуємо підсвідомо, тому їх неможна симулювати, і якщо навчитися відстежувати їх у поведінці інших, цілком реально навчитися краще розумітися на людях. Хтось обираючи рішення орієнтується на власну думку, хтось керується оцінками оточення, когось мотивує діяти «метод батога», когось «метод пряника» – взагалі метапрограм до 40, і деякі з них дуже важливі для окремих професій та посад. Тренінг у першу чергу корисний керівникам, ейчарам та тим, хто хоче краще орієнтуватися у таємницях людської душі.

У результаті ви:

  • навчитеся за мінімум часу збирати про людину максимум інформації
  • прогнозувати поведінку людей в різних ситуаціях і контекстах
  • формулювати думки так, щоб вони були зрозумілими та переконливими
  • посилити свою компетентність в області комунікацій, впливу і управління людьми
  • залучати у бізнес людей, що максимально відповідають позиції

Дата: 7 грудня 2018

«Конфлікти: зовнішні та внутрішні»

Суперечливість закладено у самій природі людини, через неї трапляються всі наші внутрішні та зовнішні конфлікти, але без неї неможливий й розвиток. Втім, непогано було б краще розумітися на тому, що відбувається у нас всередині, і навчитися керувати власною суперечливістю. На цю задачу спрямовані вебінари Інни Дідковської, гештальт-терапевта, директора Київського Гештальт-Університету, а саме: на усвідомлення кореню своїх труднощів у стосунках, формування стратегії руху до більш гармонійних відносин – з партнером, колегами, друзями, світом.

У результаті ви зрозумієте:

  • як на поведінку у конфліктах впливають стосунки з першими впливовими людьми
  • чим відрізняються конфлікт, криза та час змін, та як наша природна суперечливість проявляється у цих контекстах
  • як перевести внутрішній конфлікт назовні, адже неможливо вирішити зовнішнє загострення без вирішення внутрішніх суперечливостей.
  • як використовувати конфлікт для розвитку. 

Дата: листопад-грудень 2018

Керування часом те делегування

Вміти правильно планувати свій час, не розпилятися на дрібниці, розумно делегувати завдання, вкладатися у терміни, завершувати справи, досягати цілей та знаходити час для себе, родини, нових проектів – вищий пілотаж менеджменту. Але найчастіше ми надто довго розмірковуємо, з чого почати, замість того, щоб діяти за кроками. І взагалі не знаємо елементарних правил керування часом. Людмила Богуш-Данд, тренер з тайм-менеджменту, засновник Студії керування часом Bogush Тime, на них добре знається і радить усім: встановити ліміт на інтернет і соцмережі, намагатися відразу виконувати роботу добре, щоб потім не витрачати час на переробки, не перемикатися з одного завдання на інше, суміщати справи, які можна поєднати, на будь-яку телефонну розмову витрачати не більш за три хвилини, все інше – поштою. Втім, докладніше про керування часом можна дізнатися на тренінгу.

У результаті ви навчитеся:

  • алгоритму дій, який дозволяє гарантовано досягати мети.
  • закінчувати справи та вимагати їх завершення від інших
  • оцінювати риски форс-мажорів та запобігати їх
  • визначати пріоритетні задачі та тримати на них фокус уваги
  • ефективно взаємодіяти з колегами

Дати: 16-17 листопада, 2018, Київ