Навчання

У Києві відкривається перша в Україні школа емоційного інтелекту

«Не соромся емоцій» — саме це закликає робити перша в Україні дитяча школа «Емолект», яка 28 вересня розпочне свою роботу в Києві.

Коли: Коли: 28 і 29 вересня з 11:00 до 17:00 (Дні відкритих дверей)
Де: Де: вул. Павлівська, 26/41.

28 і 29 вересня всі охочі можуть відвідати школу. В ці дні ніхто не буде вчитися, а лише гратися, розважатися та знайомитися з героями школи — емчиками. Сама подія й активності для дітей та дорослих будуть безкоштовними. Для відвідування необхідна попередня реєстрація.

Програми школи, націлені на розвиток та контроль базових емоцій та на здобуття soft skills — навичок соціальної взаємодії, які важливі для формування майбутніх професійних вмінь. До них відносяться комунікабельність, стресостійкість, підвищення самооцінки, навички вирішення конфліктів.

У школі діють програми для дітей віком від 4 до 16 років, розроблені фахівцями з дитячої психології та педагогіки. Викладачі школи спрямовані на комплексний розвиток дитини і досягнення результатів спільними з батьками зусиллями.

Педагоги школи знайомлять дітей зі світом емоцій за допомогою мультяшних персонажів — емчиків. Вони мають набір візуальних характеристик, які відрізняють їх один від одного.

Оксана Писаренко, засновниця «Емолекту»:

«У сучасному світі психологи дійшли висновку, що для людини важливо розвивати не тільки IQ, а й звертати увагу на емоції. Вміння сприймати, розвивати та розуміти емоції отримало назву емоційний інтелект (ЕІ). Високі показники ЕІ вказують на те, наскільки людина є емпатичною, задоволеною життям та як вона поводитиметься у стресових ситуаціях».