Ініціатива

100 000 нових дерев на Житомирщині від фонду Yves Rocher

В межах проєкту «Озеленимо планету разом» у квітні 2020 року фонд Yves Rocher спільно з громадською організацією «Асоціація агроекологів України» висадили 100 000 дерев у Народицькому районі Житомирської області.

Незважаючи на умови карантину та пожежної небезпеки у Житомирському районі в квітні, цьогорічна висадка дерев реалізувалась. Дякуючи лісникам, було висаджено запланований обсяг саджанців сосни та берези з дотриманням усіх правил особистої гігієни, безпеки та рекомендацій місцевої громади щодо роботи в умовах Сovid-19. Тепер у Житомирській області стало на 100 тисяч дерев більше, і через 5-10 років вони утворять густий ліс.

Анна Запталова, генеральний директор Yves Rocher в Україні.

Нагадаємо, що Фонд Yves Rocher висаджує дерева у Народицькому районі Житомирської області вже не перший рік. Землі даного регіону сильно постраждали під час катастрофи на Чорнобильській АЕС та були виведені з сільськогосподарського вжитку через їхню непридатність. Саме тому з 2016 року Фонд обирає цей регіон для висадження лісів.

Саджанці 2017 року.

Станом на 2020 рік Фондом Yves Rocher вже висаджено 606 400 дерев в Україні, серед них сосна, дуб, вільха, береза.

Глобальною метою програми «Озеленимо планету разом» є висадка 100 мільйонів дерев по всьому світу до кінця 2020 року. Кожен клієнт Yves Rocher може долучитися до даного проєкту, адже висаджується одне дерево за кожну покупку екопродуктів (концентрований гель для душу, концентрований шампунь, шампунь «I love my Planet»), а також за оформлення кожної картки лояльності у бутиках Yves Rocher, за реєстрацію нового клієнта на сайті yves-rocher.ua при здійсненні його першої покупки, при відмові клієнта від подарунку та виборі опції «1 висаджене дерево» при оформленні замовлення на сайті yves-rocher.ua.