Ініціатива

Event Ukraine долучився до Дня волонтерів Citizen Day

Стати донором крові, допомогти в центрі безпритульних чи долучитися до збільшення кількості зелених насаджень — 21 червня редактори Event Ukraine пристали на пропозицію L'Oréal Україна, щоб разом взяти участь у щорічній глобальній акції Citizen Day.

Цього року День корпоративної соціальної відповідальності L’Oréal — Citizen Day — відзначає десяту річницю і понад мільйон годин волонтерської праці. Це глобальний одноденний волонтерський захід, покликаний допомогти вирішити певні завдання, що стоять перед сотнями організацій соціальної та екологічної сфери.

Як все відбувалося?
Всі учасники були поділені на три групи. До першої потрапили ті, хто вирішили взяти участь у здачі донорської крові.

Волонтери другої групи висаджували кущі самшиту в Голосіївському парку Києва.

Волонтери третьої групи відвідали центр безпритульних тварин. Там вони споруджували буди для чотирилапих і допомагали в соціалізації тварин. Процес взаємодії людини з вихованцями притулку підвищує їхні шанси знайти новий дім.

Щорічний день волонтерської праці, заснований в 2010 році, дозволив співробітникам з майже 65 країн світу присвятити волонтерській роботі з сотнями некомерційних організацій і їх бенефіціарами понад один мільйон годин. Щорічно близько 30000 волонтерів беруть участь в ініціативах солідарності, організованих з нагоди Дня корпоративної соціальної відповідальності.