Навчання

Чому варто вступити до Київської Малої академії наук

15 наукових відділень, 66 секцій, школи лідерства, юного науковця та бізнесу, безкоштовне відвідування — це все Київська Мала академія наук, яка влаштувала свято до відкриття навчального сезону в колонній залі КМДА.

Цьогоріч вперше захід було проведено у форматі інтерактивного спілкування, в ході якого 15 наукових відділень Київської МАН презентували роботу 66 секцій. Окремими локаціями були представлені «Школа лідерства та фасилітаційних практик», «Школа юного науковця», «Школа бізнесу Grafit». А також всі охочі могли відкрити для себе новий проект з розвитку та реалізації ідей талановитої молоді – «ДНК Нації», який реалізується в рамках Громадського бюджету Києва.

Разом із  харизматичним ведучим, актором театру та кіно, артистом Євгеном Назаренко гості свята подорожували «Науковим променадом», дізнавалися унікальні можливості кожного з відділень, відповідали на цікаві наукові питання ведучого, за що отримували заохочувальні «IQ-points», які потім обмінювали на подарунки від Київської МАН. Майбутні юні дослідники також стали учасниками різноманітних конкурсів, вікторин, майстер-класів, шоу, міні-лекцій, лайфхаків, флешмобів, лотерей, міні-тренінгів, котрі були запропоновані всім гостям заходу.

Подію відвідали відвідали понад 2000 школярів, їхніх батьків та вчителів. Багато учнів обрали свій напрямок у науці та зареєструвались для занять у тих секціях, що їм сподобались.

Співорганізатором цього масштабного свята виступила продюсерська компанія GUGA Entertainment Group, яка запросила до проекту своїх координаторів і артистів, а також більше ніж 150 професіоналів в різних сферах. Проведення заходу підтримали Київська міська державна адміністрація та Департамент освіти та науки.

Отже, старт черговому марафону пошуків і наукових відкриттів юних дослідників дано!