Ініціатива

Масштаб особистості й жіноче лідерство: бізнес-зустріч від Ірини Золотаревич

У співтоваристві Women’s Mastermind Group пройшов 15-тий ювілейний «Сніданок із Іриною Золотаревич», на якому зібралося 30 власниць українських компаній і лідерів думок. Засновниця проєкту Ірина Золотаревич поговорила про жіноче лідерство із заступником голови офісу Президента Юлією Соколовською та з ідейною натхненницею The Forum Group Іриною Школьник.

10 липня в ресторані Atmosfera на терасі Premier Palace автор методу масштабування особистості, засновниця жіночого спільноти Women’s Mastermind Group Ірина Золотаревич провела ювілейну бізнес-зустріч для лідерок думок і власниць українських компаній на тему «Жіноче лідерство». Серед учасниць – президент «Едіпресс Медіа» Інна Катющенко, власниця «Украфлори» й партнер ICSI Clinic Олена Ялова, засновник і директор дослідницької компанії Gradus Research й аналітичного агентства Corestone Group Євгенія Близнюк, Маргарита Січкар та інші.

Ірина Золотаревич зазначила: «Масштаб особистості – це коли віриш, що світ безмежний, гроші нескінченні, час завжди є для того, що тобі насправді важливо, а енергія та інші ресурси завжди приходять. Це коли твої мрії та цілі засновані на переконанні, що можливо все. Масштаб особистості впливає на масштаб бажань, прийнятих рішень і бізнесу, рівень проектів і зв’язків.

Вважається, що для досягнення результату і щастя потрібно мати мету, силу волі та відповідні ресурси: гроші, час, енергію. Але насправді багато людей, які мають і мету, хороші стартові можливості, чомусь не щасливі. Тому, що їм не вистачає життєвої стратегії: розуміння, до якого пункту Б я хочу дістатися за своє життя, через який досвід пройти, що для мене цінне, а що – категорично неприпустимо. І переформатування певного набору переконань. Саме здатність розвиватися і змінюватися – це про масштаб особистості».

Під час ювілейної зустрічі «Сніданки з Іриною Золотаревич» успішні бізнес-леді, керівники компаній, представниці державного сектора поділилися особистим досвідом успіху, індивідуальними кейсами, які стали передумовою і навіть важливим стартом для змін в нашій країні в різних сферах бізнесу і держуправління.

Заступник голови офісу президента Юлія Соколовська відстояла закон, який днями набрав чинності й тепер системно, а не фрагментарно, вирішує питання підтримки сімей з низькими доходами. Юлія вважає: «Кожний раз, коли жінка починає щось нове в нових обставинах, чоловіче співтовариство не сприймає її серйозно: прийшла дівчинка, і ладно. Цей час потрібно використовувати з користю: ​​щоб у всьому розібратися і зануритися в процеси. І поки ніхто не звертає на тебе уваги, підготувати ґрунт для змін, які ти хочеш зробити. Мені здається, це вигідна якість жінок – вживатися м’яко й гнучко гнути свою лінію».

Ідейна натхненниця The Forum Group Ірина Школьник розповіла про те, як її проектам вдалося пережити карантин, про відкриття двох нових бізнес-центрів і про роботу жінки-лідера на дуже «чоловічому ринку». «Всього в житті можна домогтися і до всього можна прийти, якщо є бажання. Але також все колись закінчується, вмирає. І в цей момент важливо і потрібно зрозуміти – а що далі?. У розумінні того, що все закінчується і народжується щось нове, – з’являється можливість побачити як жити і куди йти», – прокоментувала Ірина ефект лідерства.

За рік на «Сніданку з Іриною Золотаревич» побували засновниця клініки дієтології Наталія Самойленко, СЕО «Сім’ї ресторанів Діми Борисова» Олена Борисова, голова правління «Альфа-Банк» Вікторія Михайле, засновниця відеопродакшену Red Glass Яна Алтухова, партнер DS Group Софія Кудіна, президент IMMER Group Ірина Мірошник, співвласниця ресторанного холдингу Оксана Середюк, директор бренду RITO Тетяна Абрамова.