Навчання

Запрограмуй себе на успіх: тренінг Dream Year 2020

Наймасштабніший в Україні тренінг із постановки цілей відбудеться 22 грудня 2019 в Києві в сьомий раз. Організатори вірять, що найкращий спосіб передбачити майбутнє – це створити його!

Тільки уявіть цей драйв – 2020 осіб будуть ставити цілі на 2020-й рік, планувати своє майбутнє, налаштовуватися на досягнення мрій і ділитися успіхами року, що минає.

Як буде проходити тренінг Dream Year 2020:

Важливим кроком для планування майбутнього є підведення підсумків 2019 року, аналіз минулого та робота над помилками. Андрій Клименко, підприємець і співзасновник «Upgrade» допоможе розібратися з результатами та досягненнями минулого, взяти найкраще з успішного досвіду і використовувати його для майбутніх результатів. У процесі аналізу дуже важливо чесно відповісти собі на всі питання, щоб зрозуміти, що ж дійсно є цінним і що в пріоритеті. І звичайно, важливо відсвяткувати свої перемоги.

тренінг Dream Year 2020

Після цього можна переходити до планування наступного року. У всіх учасників тренінгу буде можливість усвідомити, що таке особистий «рік мрії», в чому сильні сторони, чого хочеться насправді, як перейти від мрії до дій і де шукати підтримки на шляху до своїх цілей. Тренер, співзасновник і душа компанії «Upgrade» Алла Клименко допоможе учасникам з цими питаннями.

Всі кроки занотуються в зошит, який стане натхненням на наступний рік.

VIP-учасники тренінгу після основної частини зможуть в індивідуальному порядку провести розбір поставлених цілей разом з Аллою та Андрієм Клименками.

Коли та де:
22 грудня 2019
Київ, Stereo plaza, пр-т Валерія Лобановського, 119
Придбати квиток