Конференції

Чому варто піти на Startup Nations Conference

Які новітні технології підвищують рівень свободи людей? Як стати творцем змін і розширити можливості громадян? Як жити вільно у невільному світі? На ці та інші запитання спробують відповісти та подискутувати на першій в Україні конференції Startup Nations Conference: Lessons for Ukraine.

Startup Nations Conference: Lessons for Ukraine

Коли: 14 вересня, старт о 12:30
Де: Admirall Hall, вул. Хрещатик 7/11

За останні кілька років Україну спіткало багато потрясінь. У повістці дня не вистачає чіткого напрямку, куди в майбутньому має рухатися країна. Політики старої школи говорять про зміни, але, в ліпшому разі, проводять лиш поверхневі реформи.

Саме тому перша конференція Startup Nations відбудеться в Києві, обєднавши понад сто людей, щоб поділитися ідеями створення змін. Організатори стверджують, що своїм заходом прагнуть надихнути учасників і розповісти про творчі способи просування ідеї свободи в суспільстві.

Основні спікери:

Мар’ян Заблоцький – народний депутат України, економіст, голова громадських організацій «Українське товариство економічних свобод» (УТЕС) та «Центр ефективного законодавства», заступник голови «Української аграрної асоціації» (УАА).

Янік Долс – tech-підприємець, чий інтерес знаходиться на перетині суспільства та технологій. Янік працював з кількома проектами зі створення та дослідження нових способів побудови нашого суспільства, щоб воно стало більш об’єднаним, всеосяжним, автономним.

Пітер Бекельман – частий гість івентів на тему свободи по всьому світу, великий шанувальник криптовалют. Кандидат у депутати від Лібертаріанської партії Нідерландів.
Тойн Мандерс – юрист, підприємець й антиполітик, що має репутацію в галузі планування на ринку нерухомості, захисту активів, трест-сервісів. Директор трестової фірми HJC, що сформувала близько 7000 корпоративних підприємств.

Віт Єдлічка — президент Вільної республіки Ліберленд. Він проголосив Ліберленд 13 квітня 2015 року, а метою визначив «створити вільне суспільство, де гідні люди можуть процвітати з мінімальними податками і впливом з боку держави». Кар’єра Віта варіюється від галузі  продажів й управління до фінансового аналізу та ІТ. З роками він сформував свій погляд на роль держави в суспільстві. Він вважає себе лібертаріанцем із ліберальними поглядами на свободу особистості та пропагує щонайменше втручання держави у суспільні справи.

В програмі передбачена можливість поставити питання спікерам та обговорити їх з іншими учасниками заходу під час нетворкінгу.

Реєстрація — на сторінці події у фейсбуці.