Ініціатива

L’Orеal Україна та Sector X запускають індустріальний трек BeautyTECH для стартапів

Підтримуючи розвиток технологій в індустрії краси й інноваційного потенціалу в Україні та прагнення L'Oréal бути №1 BeautyTech компанією, L'Oréal Україна та Sector X Acceleration Hub анонсують запуск індустріального треку BeautyTech для підтримки стартапів в інноваційному парку UNIT.City.

Стартапи отримають покрокову акселераційну програму, розроблену на основі найкращих світових практик, можливість регулярно переймати експертизу й отримувати зворотний зв’язок про продукт від представників L’Oréal, а також лекції, воркшопи від українських і міжнародних експертів. Окрім наставництва, стартапи отримають 2 місця на команду в інноваційному парку UNIT.City та можливість залучити додаткові інвестиції.

Щоб стати резидентами хабу та почати акселераційну програму, необхідно подати заявку на платформі. Після попереднього відбору команди буде запрошено до роботи. В разі успішної акселерації (сукупність певних факторів), команда та лідер світового ринку сфери краси отримають потенційну можливість запустити пілот. Дедлайн подачі заявок у перший набір: 31 січня 2020 року.

«Ми з нетерпінням чекаємо на початок роботи хабу. Як лідер галузі індустрії краси, ми в захваті від розширення можливостей для покоління підприємців. Разом ми створимо потужну інноваційну синергію для задоволення різноманітних потреб споживачів у сфері краси. У 2017 році Група L’Oréal глобально запустила акселераційну програму BeautyTech у партнерстві із Station F, найбільшим стартап-капмусом у світі, розташованим у Парижі. Ми раді, що програма підтримки стартапів буде реалізована і в Україні», — зазначає Марк Савчук, директор L’Oréal Україна.

Довідка:

L’Oréal Україна – один із лідерів ринку косметики та парфумерії (№1 косметична група в cвіті). Філіал в Україні був створений у 2004 р. Станом на 2019 р. в Україні працює понад 250 працівників; 86 тис. людей працюють у різних філіалах компанії у всьому світі. Компанія представлена у 150 країнах і володіє портфоліо з 36 брендів. В Україні функціонує 4 департаменти – департамент продукції масового попиту, продукції люкс, департамент професійних продуктів і департамент активної косметики.
Веб-сайт:

Sector X Acceleration Hub – простір, де стартапи проходять акселераційну програму в форматі самоосвіти. Стартапи отримують програму, карту прогресу для роботи, корпорацію-партнера, а також консультації з менторами й експертами, воркшопи і 2 робочих місця на 1 команду в інноваційному парку UNIT.City.
Веб-сайт

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюються екосистема й інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій.
Веб-сайт

Station F – це найбільший стартап-кампус у світі, відкритий у червні 2017 року в центрі Парижа та заснований Ксав’є Нілом. Маючи понад 30 стартап-програм, 35 державних адміністрацій, 40 венчурних фондів, 4 офіси для менторства та 600 заходів на рік, Station F пропонує всі найкращі ресурси та знання, щоб допомагати підприємцям розвивати свій бізнес.
Веб-сайт