Навчання

Бізнес-події 2020 в світі, на які варто придбати квиток

Щороку відбуваються тисячі конференцій, виставок й інших ділових подій у найрізноманітніших галузях.

Ми вирішили трохи полегшити вам муки вибору й підібрали 7 ділових подій 2020 року зі сфери маркетингу, медіа, підприємництва й IT, на які варто придбати участь просто зараз.

Consumer Electronics Show (CES)

Коли: 7 – 10 січня 2020
Де: Лас-Вегас, США
Сфера: Технології

Найбільшу в світі виставку побутової електроніки не оминають ні найвідоміші глобальні виробники, ні відвідувачі: минулого року в ній взяли участь 4400 компаній і майже 200 тисяч гостей. Якщо зважити, що вхід доступний лише за акредитацією й «випадкових» людей там немає, то можна сказати, що на початку січня вся світова електронна промисловість, за винятком Apple, з’їжджається в Лас-Вегас. Саме тут нові продукти й технології демонструють й індустріальні гіганти, й цікаві стартапи. Минулого року, наприклад, увагу привернули Micro LED телевізори, які складаються з блоків і рухаються по стінці, утворюючи екрани в різних конфігураціях. Чекаємо, чим нас здивують наступного року.

Mobile World Congress

Коли: 24-27 лютого 2020
Де: Барселона, Іспанія
Сфера: Технології

Конференція для тих, хто працює з мобільними технологіями, такими як штучний інтелект, інтернет речей, комп’ютерна безпека. На події говорять про те, що чекає на нас в найближчому майбутньому, вивчають тренди, дискутують і ставлять важливі запитання.

Складно припустити європейський аналог: сюди треба їхати за мотивацією, ідеями, зв’язками, відкриттями і просто насолоджуватися розумними людьми і теплою погодою.

Advertising Week Europe

Коли: 16-19 березня 2020
Де: Лондон, Великобританія
Сфера: Маркетинг і реклама

Тиждень реклами AdvertisingWeek Europe — це європейське відгалуження міжнародної конференції AdvertisingWeek, що об’єднує фахівців у сфері реклами, маркетингу, медіа та нових технологій. Чотири дні конференції обіцяють бути вкрай насиченими: організатори збираються провести понад 230 заходів. У програмі форуму заявлені лекції, презентації кейсів, майстер-класи, а також майданчики для нетворкінгу.

The Next Web Conference

Коли: 18-19 червня 2020
Де: Амстердам, Нідерланди
Сфера: Технології

Понад десять років тому назад майбутні творці популярного заходу хотіли представити свій стартап на одній зі спеціалізованих європейських конференцій. Таких не знайшлося, тому вони взяли і створили свою. Сьогодні The Next Web – це успішне маркетингове агентство, а також організатор однієї з найбільших конференцій в галузі технологій і маркетингу в Європі.

На 2020 рік вже заявлений виступ творця такого явища, як хештег, — Кріса Мессіна.

TNW – це чудовий майданчик для стартапів. Саме під час цієї події є непогані шанси знайти  інвесторів або нових клієнтів.

Cannes Lions International Festival of Creativity («Каннські леви»)

Коли: 22-26 червня 2020
Де: Канни, Франція
Сфера: Піар і реклама

Один із найстаріших галузевих заходів в Європі не збирається втрачати лідерських позицій. Він досі вважається найбільш авторитетним міжнародним фестивалем виробників реклами.

Організатори вчасно вловили нові тенденції і змогли пристосувати програму івенту. Яка раніше включала хіба що перегляди роликів й нагородження переможців, до нових реалій, додавши семінари, воркшопи й панельні дискусії.

Фестиваль креативності варто відвідати всім, хто працює в сфері реклами й маркетингу, створює свій стартап або хоче заявити про своє креативне агентство.

Web Summit

Коли: 2-5 листопада 2020
Де: Лісабон, Португалія
Сфера: Технології

Одна з найбільших конференцій в світі, що об’єднує близько 70 000 учасників. Від початку саміт задумувався як майданчик для обміну досвідом у сфері інтернет-технологій, і перша подія успішно відбулася в 2009 році в Дубліні. Через зростання кількості учасників у 2016-му конференція переїхала до Лісабона і значно розширила програму. Сьогодні Web Summit збирає людей різних професій: айтишників, маркетологів, фахівців з питань сталого розвитку, інженерів, журналістів, фінансистів, лікарів. На одному майданчику збираються  CEO, CFO, COO, CMO й інші керівні персони з таких світових компаній, як Google, Wikipedia, Tesla, Twitter, Amazon, Condé Nast, а ще політики й громадські діячі.

Women in Tech Summit

Коли: 13-14 листопада 2020
Де: Варшава, Польща
Сфера: Технології

Раз на рік більше 3000 жінок (в основному, але не тільки) збираються в Варшаві для натхнення, нетворкінгу, підтримки один одного – і кожен раз їдуть зарядженими, щоб завойовувати світ. Можливість здорово прокачати свої софт і хард скіли від гуру технологій: Facebook, Google, Cisco, 3M, Amazon, Microsoft.

Також на заході діє чесна менторська програма – якщо ти хочеш поговорити з якимось спікером або ти побачиш представника цікавою для тебе компанії, то можна виграти слот на 20-хвилинну розмову і запітчіть проект, розповісти про свою винятковість або просто додати один одного в Linkedin .