Навчання

Найкращі коворкінг-центри у Києві

Ходити на роботу, щоб працювати, останнім часом не обов'язково. Популярність віддаленої роботи (workshifting) швидко набирає обертів. Це вигідно всім: компанія економить на оренді офісу і обладнанні, співробітник - на часі і коштах на дорогу. Але є нюанс - працювати вдома не завжди зручно: відволікають діти/ собаки /холодильник. Компромісний варіант – коворкінги (від англійського co-working) - міські громадські простори, які об'єднують людей для роботи, спілкування і творчої взаємодії.

Що ж таке коворкінг

У коворкінг центри у Києві може прийти будь-хто у будь-який час і за щогодинну оплату отримати стіл, телефон, оргтехніку, доступ до інтернету. У своєму орендованому робочому куточку цілком реально робити все те, що й у офісі і навіть більше – писати статті/ сценарії / бізнес-плани, проводити зустрічі або он-лайн конференції, користатися послугами юриста, бухгалтера, секретаря, пити каву, замовляти обіди, розважатися.

Історія коворкінгів

Автор ідеї коворкінг платформ американський програміст Бред Ньюберг. Трапилося це ще у 2005-му: Бреду набридли сірі робочі будні у офісних стінах, він перейшов на фріланс, орендував велике приміщення в Сан-Франциско і запропонував однодумцям і колегам розділити з ним простір, орендну плату та офісне обладнання. Ідея багатьом припала до смаку і швидко розлетілася світом.

Цільова аудиторія коворкінг-спейсів

Перш за все коворкінги створені для тих, кого годує ноутбук та інтернет – журналістів, блогерів, бізнесменів-початківців, дизайнерів, програмістів, архітекторів, перекладачів, письменників. Крім незалежного простору для роботи, творчі люди отримують шикарну можливість поспілкуватися з однодумцями, обговорити нові ідеї, отримати зворотній зв’язок. У такий офіс можна приходити в будь-який зручний час і не звітувати керівнику – що також безсумнівний плюс.

Де попрацювати у Києві

Коворкінг зона «Времени вагон»

Коворкінг «Времени вагон»

https://kovorking-tsentr-vremeni-vagon.prom.ua/
Фішки: за потребою надається ноутбук для роботи. Є кілька групових залів: Амстердам – до 5 осіб (для зустрічей, уроків музики), Париж – до 6 осіб (для ігор – настільних, комп’ютерних, xBox), Прага – до 11 осіб (з каміном), Токіо – до 9 осіб ( для переговорів), Чикаго – до 20 осіб (зі сценою, проектором)
Вартість години: 36 грн. за першу годину, 33 копійки за кожну хвилину з другої години

Коворкінг Часопис

Часопис

http://www.chasopys.ua/
Фішки: великий плюс коворкінгу – розташування у центрі міста та близькість до метро. Двоповерховий простір «Часопису» поділені на 7 тематичних залів: бібліотека, ванна, переговорна, парк для посиденьок і побачень, ігрова кімната, камінний зал і кінозал. Тут можна попрацювати, провести перемовини, організувати івент і просто поспілкуватися.
Вартість: 42 грн. за першу годину, 21 грн. за кожну наступну

Коворкінг з дітьми Zelenka

Zelenka

http://www.zelenka.kiev.ua/
Фішки: перший в Україні коворкінг для батьків з дітьми, поки мама працює, дитина розважається. Крім традиційних чаю, кави і печенек у вільному доступі вівсяна каша, какао, молоко. Оплата йде тільки за дорослих, неважливо, скільки дітей ви з собою привели. Кваліфіковані няні входять у вартість години.
Вартість: 50 грн. – перша година, 120 грн. – 3 години

Коворкінг Platforma

коворкінг Платформа

Це простір для роботи, ідей і творчості, який займає 5 000 квадратних метрів. Тут працюють 264 компанії, платформа працює в режимі 24/7. Локації коворкінгу Platforma відрізняються за призначенням та розташуванням. Одні заточені під бізнес-завдання, інші більше підходять для творчості і натхнення. Але те, що їх об’єднує — це зручність для будь-якої активності.

Вартість: від 50$ за робоче місце

https://coworkingplatforma.com/

Коворкінг простір HUB 4.0

Це цілодобовий коворкінг на Подолі в пішої доступності від метро «Контрактова площа», в якому є закриті офіси для команд., надихаюча атмосфера, динамічний ком’юніті і якісний сервіс.

Для комфортної роботи тут розташовані функціональні робочі зони, є вільний доступ в переговорні кімнати і skype rooms. Влітку приємним бонусом є відкрита тераса. В будь-який сезон працівники можуть користуватися спортивною зоною і зоною з кавою і чаєм. Для резидентів діють спеціальні умови на відвідування заходів і оренду конференц-залів.

https://4hub.com.ua/

Смартворкінг САД

Коворкінг платформа САД розташована біля метро “Шулявська”. Це дуже мальовничий коворкінг Києва для фрілансерів,
стартаперів та людей, які по-справжньому захоплені роботою. На локації коворкінгу розташован також готель для тих працівників, які приїжджають з інших міст і працюють на території коворкінгу.

https://gogarden.com.ua/

Коворкінг IZONE

коворкінг IZONE
IZONE платформа є робочим простором для бізнес-проектів, великих команд, фрілансерів та творчих пошуків. В цьому просторі є всі можливості для праці для представників різноманітних галузей: IT, медіа, кіно, мистецтва, дизайну, архітектури тощо.

https://izone.events.co.ua

Фото з офіційніх сайтів та Фейсбук сторінок