Гід

У гості до святого Миколая

Є в Україні особлива місцина, де улюблений святий і дітей, і дорослих постійно мешкає уже протягом 15 років. Йдеться про його резиденцію.

Красивий дерев’яний терем у національному природному парку «Гуцульщина», що в Карпатах – місце, де Миколай живе упродовж усього року, приймає відвідувачів і відповідає на дитячі листи, яких отримує тисячі.

У резиденції є чимало цікавого: це і музей ялинкових прикрас, і ліжко святого Миколая, на яке можна присісти й задумати бажання, і ігрові майданчики. Тут проводяться майстер-класи з різьблення по дереву, вишивки, інкрустації, виготовлення іграшок. Охороняють садибу казкові герої, вирізьблені з дерева.

День святого Миколая – 19 грудня – в резиденції відзначають яскраво, весело й активно. Сам святий виїжджає з маєтку на санях і дарує слухняним діткам подарунки. Тут і різноманітні конкурси, спілкування з улюбленими персонажами, поїздки на казкових санях чи в каретах, запряжених гуцульськими кіньми, хороводи навколо різдвяної ялинки, а ввечері — велика ватра, яку запалюють вогнем з Віфлеєма.

Офіційна резиденція розташована на околиці села Пістинь Косівського району Івано-Франківської області.

Час роботи: 9:00–17:00, без вихідних.

Щодо зустрічі зі святим Миколаєм та екскурсій потрібно домовлятися наперед за телефонами: +380 (97) 173-66-56, +380 (3478) 2-85-50.

Листи святому Миколаю надсилати за адресою: ПП «Гуцульщина», вул. Дружби, 84, м. Косів, Івано-Франківська обл., 78600

або на електронну скриньку st.nicholas.estate@gmail.com.

Фото: mykolaj.if.ua