Експерти та рекомендації

Доступно про інтимне: онлайн-лекції про сексуальну освіту 3 та 4 вересня

Як правильно почати говорити з дитиною про секс? Що потрібно знати про задоволення? Чому нам всім важливо усвідомлювати свою сексуальність? На ці й інші запитання можна буде дізнатися відповіді на двох безкоштовних онлайн-лекціях від освітнього центру Safety Park.

Дві безкоштовні онлайн-лекції на тему «Сексуальна освіта. Все про задоволення і наслідки» відбудуться 3 та 4 вересня о 19:00 на YouTube-каналі освітнього центру Safety Park. Щоб отримати посилання на трансляції, необхідно зареєструватися на сайті

Лекторками виступлять сексологиня-психологиня Дар’я Непочатова та сексологиня Тетяна Суліма, котрі є членкинями Секції сексології і сексуальних розладів Спілки психологів і психотерапевтів України.

«Ви знаєте, як правильно почати говорити з дитиною про секс? Чи все вам відомо про інтимні іграшки? Ми піднімаємо ці теми в межах нашого комплексного курсу від Safety Park, тому що про сексуальну освіту необхідно говорити. Продовж двох вечорів слухачі лекцій зможуть отримати відповіді в прямому ефірі на запитання, котрі, можливо, не готові обговорювати з друзями», – розповідають організатори.

3 вересня на онлайн-лекції «Сексуальна освіта: від табу до європейських стандартів» слухачі дізнаються:

  • рекомендації міжнародних установ щодо сексуальної освіти: її важливість та необхідність;
  • як варто говорити з дітьми про секс на різних етапах їх життя;
  • все про захищений та незахищений секс.

4 вересня в межах онлайн-лекції «Історія секс-іграшок: від засобу лікування до задоволення» спікерки Дар’я Непочатова та Тетяна Суліма:

  • розкриють історичний аспект виникнення вібратора та перше його призначення; 
  • розкажуть про пізні секс-іграшки;
  • продемонструють сучасні секс-іграшки та розкажуть про них.

«Щоб зрозуміти cексуальність сучасної жінки XXI століття, необхідно знати історію та міжкультурні традиції», – вважає сексологиня Тетяна Суліма. Тетяна досліджує жіночність та сексуальність. Вона понад п’ять років подорожує, спілкується з жінками різних культур, вивчає історію та традиції різноманітних аспектів жіночої сексуальності, звертаючись до мислителів різних епох, істориків, культурологів, сексологів та психологів.

Сексологиня-психологиня Дар’я Непочатова останні шість років досліджує питання жіночої сексуальності. Вона є авторкою та ведучою програм з жіночої ініціації. Дар’я проводить терапевтичні зустрічі за мотивами книги Клариси Пінколи Естес «Жінки, що біжать з вовками» та створює світ, в якому жінки цінують свою красу, пізнають свою сексуальність, приймають свою природу, люблять себе і своє тіло, використовують свою енергію для зміни власного життя і реалізації свого потенціалу.

Партнером освітнього центру Safety Park є Центр громадського здоров’я України.

Подія лекції у Facebook.